Кой иска да играем Non-ladder?

alex93
Full Member
Full Member

Привет.Решен съм да започвам Non-ladder, но не ми се иска сам..дайте да се съберем поне 15 човека?...чат пат ще влизаме и в мод-а да правим дуел :)
Желаещи ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пиши ми :laugh:

Acc : DanceWolf
Hero : DarkWolf

+1 от мене станахме 2 :D
alex93
Full Member
Full Member

Вече станах 7ми левел(35 минути ми отне)..бях забравил всъщност колко е забавна играта :) ..моето acc e alex-93 ..утре ще те намеря :) Лека..
Айде и другите идвайте в non-laddera ..зарежете ги тия ботове..не разбрахте ли че всъщност не играете..?
petrov
Newbie
Newbie

Каква е разликата ?
alex93
Full Member
Full Member

petrov wrote: Каква е разликата ?
Ами Петров, разликата е в това, че не могат да се пускат абсолютно никакви ботове.Позволени са само Map hack+God.Няма вече като дигнеш 80ти левел sors, да търсиш някой да те add в ball bot-a -сами ще си правим играта(като бях в clasic-a на br сам си говорих..всички били ботове..).Като искаш руни няма да пускаш trav/pindel bot-a а отиваш и сам си ги търсиш.Като искаш предмети няма да пускаш Andi bot- отиваш при нея и сам я убиваш.
Non-Ladder .. това е истинският "clasic"..Ще се повторя..ботовете обезсмислят играта.
Ето как се прави Non-ladder герой:
http://prikachi.com/images/12/2433012U.jpg
Просто оставяш само първата отметка :)
ПП:да знаеш ако изобщо направиш герой..ще сме само 3ма там..за това е тая тема..да се съберем хора и да play :P
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Алекс,уважаеми приятелю!
БОТОВЕТЕ НЕ ОБЕЗСМИСЛЯТ играта.Как така?Ами просто е.В сървъра в който играех преди да започна в дрийминг,ботовете бяха забранени.За да си направиш герой и да го облечеш след това трябваше да циклиш като МАЛОУМЕН по хиляди рънове на ръка...да не казвам голяма дума но съм правил милиони бр-та!!!А консулите и останалите босове и на идея си нямам-часове наред без да спирам.И това според теб интересно ли е?Я си направи една равносметка-ТИ СЕ ПРЕВРЪЩАШ В БОТ!!!....Извинявам се но не бих рънил отново на ръка при положение,че ботовете са позволени и мога да си пусна 3-4 кеца и да свърша малко работа било то в къщи,било то на вън или просто да изляза с приятели.Който е минал по този път ще разбере какво е,който не е-няма.
Всичко е въпрос на гледна точка.Приятна игра :)
....
alex93
Full Member
Full Member

TheExorcist™ wrote: Алекс,уважаеми приятелю!
БОТОВЕТЕ НЕ ОБЕЗСМИСЛЯТ играта.Как така?Ами просто е.В сървъра в който играех преди да започна в дрийминг,ботовете бяха забранени.За да си направиш герой и да го облечеш след това трябваше да циклиш като МАЛОУМЕН по хиляди рънове на ръка...да не казвам голяма дума но съм правил милиони бр-та!!!А консулите и останалите босове и на идея си нямам-часове наред без да спирам.И това според теб интересно ли е?Я си направи една равносметка-ТИ СЕ ПРЕВРЪЩАШ В БОТ!!!....Извинявам се но не бих рънил отново на ръка при положение,че ботовете са позволени и мога да си пусна 3-4 кеца и да свърша малко работа било то в къщи,било то на вън или просто да изляза с приятели.Който е минал по този път ще разбере какво е,който не е-няма.
Всичко е въпрос на гледна точка.Приятна игра :)
TheExorcist,не осъзнаваш ли, че всъщност не играеш.
Извинявай и от мене ама това е най-голямата глупост която съм чел.Добре, обясни ми.Играл съм диабло 2 много време.За около 7 часа мога да си направя герой 80ти левел(7 са защото нямам фр с който да играя..ако имах такъв са 3 и нещо).И като го направя играта спира.Това е.Пуснеш ball bota , после пуснеш trav bot.Дигнеш левелите..събереш си предмити и руни.Е какво правиш после?После?Ми после???
...Само дуела остава.Нали dreaming mod-a е предназначен за дуел?Можеш да си спестиш цялото това време с ботовете.
Аз искам да играя играта.Ще си направя cold sors, ще си бия mephisto, после ще си бия pindel.Ще правим br-ta.Това е играта.Чак накрая когато облечеш героя(както трябва) ходи на Duel.Ето това е Diablo II.
ПП:Ако все пак многото рънове затрудняват играчите, увеличете дроп-а, но с МАЛКО.
dr0m
Hero Member
Hero Member

И кое не му е якото да правиш хиляди рънове за да си облечеш героя?По ли е яко да казваш, че не ти, а бота ти е направил героя?Нали точно това е замисъла в диабло 2....
alex93
Full Member
Full Member

^^
Не е както преди..помня от началото колко беше приятно..бот не знаеш какво е...събираме се няколко приятели..правим си Sew.На един приятел който имаше друид на shape му се паднаха 2 камачета с psn dmg.Sockna ги един меч и чупеше целият act2...умряхме си от яд ние :D ...сега нямаш ли enimga/coh ...
drek
Full Member
Full Member

Невиждам само защо продалжаваш да спамиш темата играчите в нон-ладера няма да се увеличат.Преди 2 месеца някаде бяхме почнали там и играехме 8 човека ...
Andarion
Newbie
Newbie

Тцък. Първият ми герой беше в non-ladder и то точно защото няма ботове. Еми да ама не...почнахме аз и един приятел, цъкахме една седмица и около 75-80 lvl загряхме че няма да стане така, защото само двамата можем да си цъкаме и в TCP/IP. Сега си играя в ladder, макар че пак не пускам ботове, защото чисто и просто убива удоволствието да направиш 4-5 ръна на Diablo с няколко другарчета :) А иначе, станем ли повече от 10-15 човека анти-ботове се връщам и аз в non-ladder :weight:

Макар че май ще има да чакам за това :D
alex93
Full Member
Full Member

drek wrote: Невиждам само защо продалжаваш да спамиш темата играчите в нон-ладера няма да се увеличат.Преди 2 месеца някаде бяхме почнали там и играехме 8 човека ...
Като ще критикуваш, по добре не пиши тук.
Пиша защото искам да събера хора, не за друго.
Досега acc:
alex935
bullite
dancewolf
И ANDARION (мисля че си навит?).
+мен
Още малко и ще "открием сезона"
Ще събера поне 10-12..надявам се другите сами да дойдат.
alex93
Full Member
Full Member

Преди 5 минути администратор Komar ми направи голяма услуга.Снимка:
http://kachi-snimka.info/images/opt1282137554t.jpg
http://kachi-snimka.info/images/cqs1282137640j.jpg

За да играете non-ladder влезте в Clasic-a, направете си нов герой и махнете последната отметка, точно както е показано на снимката!
http://prikachi.com/images/12/2433012U.jpg
dr0m
Hero Member
Hero Member

Може и аз да започна - drom1 - не е сигурно обаче.
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Играх доста в нон-ладера лошото е обаче, че не мога да си сглобя 2те гул руни да си направя хото :( Просто в нон-ладера високите руни не могат да се сглобяват и това ме отказа лично мен...
Andarion
Newbie
Newbie

Да пуснем тогава една молба към DarkKiss да направи рецептите за руни възможни и в non-ladder, както е сега с всички нови runewords :) Така ще си станат два отделни класика, и non-ladder ще се напълни с повечко хора. И може би да се забрани Gm?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Andarion wrote: Да пуснем тогава една молба към DarkKiss да направи рецептите за руни възможни и в non-ladder, както е сега с всички нови runewords :) Така ще си станат два отделни класика, и non-ladder ще се напълни с повечко хора. И може би да се забрани Gm?
Не е нужна молба :) Заели сме се вече.
alex93
Full Member
Full Member

Доста добре се развива.Моля само адмите да въртят съобщение от рода на "Който иска игра без ботове-прави нов герой в Clasic и оставя само 1вата отметка(намира се под името)" ..нещо такова да напишете..през 1 час го пускайте.
Снимки:
http://prikachi.com/images/366/2434366w.jpg
http://prikachi.com/images/378/2434378r.jpg

ПП:
Andarion wrote: И може би да се забрани Gm?
ако Gm e god mode ..най-добре не .. :D
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Браво, пожелавам ви добра игра на всички там. Аз лично избрах ботовете, защото знам, че дори и да изляза и да се прибера след 2 дни или сутринта знам, че мога вече да съм качил левел или да съм с 3-4 jaha напред от руни и итеми. Питаш, какво е интересното. Ами интересно си е и винаги ще бъде dreaming mode е за дуели прав си, но там всичко се купува, а тук като играеш вързак примерно днес взех енигма на вързак ми кеф си е да ти кажа честно, кой ще залага енигма на вързак в сървър без ботове това ще стане само, ако админите поддържат сървъра и не се занимават с играчите, а играчите се крадат един с друг.
Jab4y
Full Member
Full Member

По средата някаде спрях да чета коментарите че ми омръзна... сега ще ви кажа нещо... всеки си има мнение... колкото и да спорите няма как да промените чуждото мнение... моето мнение е че ботеве трябва да има но по 1 максимум 2 на човек (и то 2 за да може да се прехвърлят предмети) защото като станат 10 бота играта наистина се обезсмисля от друга страна малко са хората които ще отделят по цял ден да рънят като гламави... то просто омръзва :)