Въпрос за d2jsp

engise
Newbie
Newbie

Здравейте,

исках да попитам как мога да настроя d2jsp да дига всички уникати защото тъпият бот изпусна сигурно 20 униката и неще да ги дигне ... само ходи и си бие тъпака. Сигурно питам много тъп въпрос, но от скоро ползвам бот за рънкане и още не знам как да го настроя правилно.

Много благодаря предварително !
pato18
Newbie
Newbie

аз има мдруг проблем ако може някой да помогне значи правя всичко както трябва трагва бота прави игра влиза и от там нататук всичко спира неще да трагне ако може някой да помогне по този въпрос ще бъда благодарен
engise
Newbie
Newbie

pato18 wrote: аз има мдруг проблем ако може някой да помогне значи правя всичко както трябва трагва бота прави игра влиза и от там нататук всичко спира неще да трагне ако може някой да помогне по този въпрос ще бъда благодарен
Как така всичко спира ? Дай малко повече информация.
JusifySex
Full Member
Full Member

енгисе тръгна ли бота така както го бях поправил ?
JusifySex
Full Member
Full Member

pato18 wrote: аз има мдруг проблем ако може някой да помогне значи правя всичко както трябва трагва бота прави игра влиза и от там нататук всичко спира неще да трагне ако може някой да помогне по този въпрос ще бъда благодарен
дай линкове на бота в игра дали получава саобщение от водача
pato18
Newbie
Newbie

имам предвид че трагва прависи сървар влиза,но не трагва към мястото където трябва да ръни