win 7/diablo 2

Dimitr0v
Newbie
Newbie

здравейте искам да попитам как да си подкарам диаблото с win7 x64 съм пробвах всичко което намерих в интернет и нетръгва ... някой ако може да помогне ще съм ви много благодарен. \( \( \(
Извинявам се ако има други такива теми и не съм ги видял
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Попринцип нещо не правиш както правих, аз бях до скоро именно с 64 битова 7мица.
Д2-то върви без никакви настройки по специално.
Иначе пробвай с опции на иконката на Диабло и от там > Да го отваря, използвайки, Win Xp SP2, SP3... или нещо което да е с Експи.. :) и би трябвало да ти върви.
Отделно да не питаш после и за ботове, всички ботове си върват - бр, мефо, пиндел с год-без год, анди, к3ц... :)
Dimitr0v
Newbie
Newbie

мерси за отговора но пробвах и по тоя начин да го отворя да сложа сп2/3 но не тръгва четох в нета как се пуска пробвам го но пак не тръгва .. сега сменям вина ще видя да сложа сп2 64 битово xp и да видим дали ще тръгнат там би трябвало вече да вървят. 1 приятел ми каза че 7-та дето сам сложел може да е нещо бъгната и затова да не тръгват ... дори пробвах да играя цс и там адски ми лагваше нереално просто. Отново мерси за отговора ще пробвам после ако нестане с хп-то да сложа друга 7-та и пак ще пиша.