Помощ с екипировката за нов играч.

Dobrev
Newbie
Newbie

Здравейте! Вчера започнах да играя във вашия сървар. Реших да си направя хибрид сорс за първи герой, обаче 76 левел без дрехи изпитвам трудности на хелл \/ Знам колко досадно е някой да мрънка наляво, надясно за итеми и какво ли не. Не сте длъжни, просто видях, че има хора, които помагат. Ако някой има желание да ми помогне с каквото може, да ми пише тук или в диаблото acc - Dobrev. Следобяд, вечерта ще бъда онлайн :)
Lenks
Newbie
Newbie

За първи герой си правиш Сорс на Близард и скинваш на Мефо гъза докато не се "пооблечеш". Аз не мога да ти дам нищо щото съм от 1 седмица тука, но само съвет давам :)
Jab4y
Full Member
Full Member

Според мен за 1-ви герой ще е по добре да ръниш анди с огнена сорка но всеки си има мнение :)
MastaG
Newbie
Newbie

Jab4y wrote: Според мен за 1-ви герой ще е по добре да ръниш анди с огнена сорка но всеки си има мнение :)
много правилно - ше сабереш доста итеми. просто пускаш анди бот и гото'о - мета випери заки джалали уизита барб каската ръсети чарми и т.н та даже и руни макс ми е падало охм руне
Jab4y
Full Member
Full Member

MastaG wrote: много правилно - ше сабереш доста итеми. просто пускаш анди бот и гото'о - мета випери заки джалали уизита барб каската ръсети чарми и т.н та даже и руни макс ми е падало охм руне
От анди можеш да си облечеш и сорка и паладини :)

// На мене макс ло руна ми е падала
amfetamin
Newbie
Newbie

Не съм много добре с итемите,но ако искаш пиши на ацц kokaih и ще помогна с каквото мога.
gworm
Newbie
Newbie

да ми изтече бана и шети дам квото искаш за бот