Малко обяснение

Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Молите играчите да си сменят пасовете, а недавате елементарно обяснение. Имам си варианти наум, но се пак за да изкате нещо подобно поне обосновете причина... Не сте некаква супер тайна правителствена огранизация и в тоя случай премалчаването е по скоро децка реакция(щото попитах админ днеска и неблагослови да каже...).
Едит: А и се сетих че хубаво ограничихте връзките към сървъра но нали се сещате че за да се пусне юбер се искат доста ЕЛ руни и 500 ел руни за 4 лоадера ? Най добре сложете или постоянен юбер или ако не ви харесва този вариант измислете нещо по добро, но така да го оставите е малко кофти.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Майка му стара, щом искате едното ще се лишите от другото!Пускате по милион бота и искате да няма лаг - няма как да стане!Замислете се само 1 човек колко натоварва сървъра, а онлайн са поне 400...Форума го посещавам от началото на сървъра и от година и нещо насам само мрънкате как ви било лагело и героите ви се бъгвали!Това си е ваш проблем според мен - ако не пускахте по толкова много ботове нямаше да сме на такова дередже потребителите. Сега няма да има лаг поне :).
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Абе я по спокойно бе. От акалии дет нареждат без да мислят ми е писнало. Дано ти наложат бана за псуването... щото го заслужаваш. Предложил съм съвсем нормална идея като решение на проблема, вместо ми се силиш тука да беше си претраял по добре. Искам отговор от админ не от некакво оборотно дете с липса на култура.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Къде по-точно съм употребил псувня, която засяга някого от форума?И на нас нормалните потребители, ни е писнало от такива като вас, които пък хептен не мислят с тая украса на раменете им.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

offtopic:
Аз пък не виждам защо и двамата трябва публично на показвате колко сте неграмотни.
zashto
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dranplqs wrote: Молите играчите да си сменят пасовете, а недавате елементарно обяснение. Имам си варианти наум, но се пак за да изкате нещо подобно поне обосновете причина... Не сте некаква супер тайна правителствена огранизация и в тоя случай премалчаването е по скоро децка реакция(щото попитах админ днеска и неблагослови да каже...).
Едит: А и се сетих че хубаво ограничихте връзките към сървъра но нали се сещате че за да се пусне юбер се искат доста ЕЛ руни и 500 ел руни за 4 лоадера ? Най добре сложете или постоянен юбер или ако не ви харесва този вариант измислете нещо по добро, но така да го оставите е малко кофти.
1) Не сме дали обяснение, защото така сме преценили. Администратора, не е длъжен да се обеснява на играчите, какво прави отностно сървъра, всичко все пак го правим за ВАШЕ добро, а като си смените паролите, ще спестите време и нерви, както на вас и нас.

2) Радвайте се, че клонинга на Диабло се отваря с El Rune, а не с the stone of jordan, както би трябвало, тогава щеше да е интересно, как щяха да стоят нещата. Защото едва ли на някой от вас би му харесало да продаде 500 soj's за да има annihilus.
3) Ограничението на конекциите към сървърите го правим за ваше добро, хем да направим играта ви по интересна, хем да имате по добри условия за игра (помалко натоварване -> по ниски забавания към сървъра -> по добри условия за игра). А постоянен Диабло сложен някъде, няма да бъде сложен, защото така беше решено от екипа преди много време.
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

maz0 wrote: 1) Не сме дали обяснение, защото така сме преценили. Администратора, не е длъжен да се обеснява на играчите, какво прави отностно сървъра, всичко все пак го правим за ВАШЕ добро, а като си смените паролите, ще спестите време и нерви, както на вас и нас.

2) Радвайте се, че клонинга на Диабло се отваря с El Rune, а не с the stone of jordan, както би трябвало, тогава щеше да е интересно, как щяха да стоят нещата. Защото едва ли на някой от вас би му харесало да продаде 500 soj's за да има annihilus.
3) Ограничението на конекциите към сървърите го правим за ваше добро, хем да направим играта ви по интересна, хем да имате по добри условия за игра (помалко натоварване -> по ниски забавания към сървъра -> по добри условия за игра). А постоянен Диабло сложен някъде, няма да бъде сложен, защото така беше решено от екипа преди много време.
1) Така по тая точка. Нестава въпрос за това което правите по сървара, става въпрос че искате нещо от играчите а щом ги засяга лично би трябвало да има обяснение иначе както казах си е децка история постъпката. Както виждаш некоря че са 4 лоадера кеф ви е правите го ок.
2) По тая точка за кое да се радваш 1 ден руни да сабираш за да извадиш 4 анита ? Нещо невиждам защо да се радвам.
3) По тая точка е доказвате ми децкото си отношение към нещата. Извинявам се но сървъра не е това което е бил преди, това че е вземано решение незначи че неможе да се обмисли нов вариант при това ограничение на конекциите. Както казах 500 руни за 4 анита ... Може да е по добър вариант с ЕЛ от соджовете, но да се радваме малко пресилено е да искаш. Сървъра може да е фрии но има елементарни решения така че да се получи по добър вариант за игра а вие отказвате и изтъквате че трябвало просто да се радваме, щото могло и по зле ...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Караме ви да си смените паролите, защото можете да останете без акаунти, не за друго. Ако не искате да ги сменяте, после да няма сълзи и сополи.

500 руни не са проблем, когато се саберете няколко човека и отворите събитието заедно. Играта не е правена за да се играе единично.
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Чакай бе човек. Защо да оставаме без акаунти. Оставяте ме с убеждението че е някаква ваша грешка, щото инак няма причина да сменяме пасовете, щото няма как друго яче да станат достапни за който и да е. И най- интересното е споменаването на "по старите от 3 месеца акаунти". Та пак неизтъкна причина ами се мачиш да го даваш кат некав политик и увърташ отговора. Та неотговори на въпроса защо стана толко наложително сменянето на паса. То ми стана ясно че може да ти гепат ацц то(можеше да го спестиш в горния отговор), но не каза причината за повишената опасност да ти разбият ацц то ?
A и за ел руните... Ти си бил голем оптимист... то докат се сабереме сам ще ги извада, но файдата от куп време сабиране на ел руни е точно никаква и го знаете много добре. 500 ел = 4 анита от типа 10 11 5 ей какъв кеф, как да не ви се радва човек.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Обяснение няма да получиш.Поне не и нещо което да не си чул до сега.Точка по въпроса.Ако сте си сменили паролите-ОК....Ако не сте-ВАшА СИ РАБОТА.
~Locked
....