Кога ще има пълен рестарт на сървара ?

aton
Newbie
Newbie

Искам да попитам админите дали изобщо този сървар се рестратва и всичи почваме отначало !?! защото по този начин без пълен рестарт се губи смисала на играта ... ! :mda:
mycontrolisback
Newbie
Newbie

като искаш рес ходи играи европа
aton
Newbie
Newbie

еее тука нема ли рес ? сметни че то става прекалено тъпо без рес ... те повечето играят от 1 год а ние дето играем от вчера....
Deen
Newbie
Newbie

Има толкова много теми по този въпрос, защо не прегледаш малко форума? А за да ти спестя ровене и търсене, ще ти напиша: Рестарт на сървъра за сега няма да има! (цитирам админ)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Deen wrote: ......... Рестарт на сървъра за сега няма да има! (цитирам админ)
:)
....
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно за това са тези ботове..играеш от вчера , дигни 1 паладин пусни си трав бот.След няколко седмици и ти ще имаш.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Lenks
Newbie
Newbie

Такива много ме дразнят, понеже той нямал видиш ли не трябва никой да има. Кой ти е виновен, че почваш от вчера? Всеки случай не е никой от играчите в сървара... Аз лично играя от 2 седмици и вече мога да кажа, че имам доста неща, а дори и да нямах това щеше да си е лично мой проблем за който само аз си отговарям... Да не говорим, че тук с тези ботове нещата се улесняват адски много... Май и друг път съм го казвал, че в малък сървар рестарт, поне за мен лично, е безмислено да се прави... А главните ричини за да се рестартира battle.net пък са коренно различни от това да се занули всичко и всички да почват от начало, прави се заради не добрата икономика на играта която го налага... И това не си го измислям, а съм го виждал да се споменава поне няколко пъти от хора на близард...
JusifySex
Full Member
Full Member

В същност би трябвало да има РЕСТАРТ на на сървара поради причината че ботовете са позволени ..
В момента неможе да се траде нищо освен ако не е Ап 15/15 или някой добър итем. Но това не го решаваме ние а администраторите на сървара.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля,че няма особено смисъл да си чешем пръстите с едно и също нещо.На този етап рестарт на сървъра не се предвижда.Ако бъде взето решение (от нас-Екипа),то тогава играчите ще бъдат осведомени :)
~Lock
....
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата е отключена, защото не се е изчерпала...

Btw. Рестарт в грубия смисъл няма да има, ще има нещо подобно на това което правят от Blizzard от години насам.
Jab4y
Full Member
Full Member

JusifySex wrote: В същност би трябвало да има РЕСТАРТ на на сървара поради причината че ботовете са позволени ..
В момента неможе да се траде нищо освен ако не е Ап 15/15 или някой добър итем. Но това не го решаваме ние а администраторите на сървара.
+1
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote: Темата е отключена, защото не се е изчерпала...

Btw. Рестарт в грубия смисъл няма да има, ще има нещо подобно на това което правят от Blizzard от години насам.
Колко хора играят нон-ладдер ?
Повечето искат на 1.10 . А в близзард ( рестарт сървър ) обновяват версията .
Това означава , че всички херота от ладдер отиват в нон-ладдер ( без ботове , няма класация за левел ) . Ладдер ще с друг пач ( 1.11 , 1.12 , 1.13 ) с повечко бъгове.
Така ако е ще имате големи загуби на потребители и голямо претоварване на сървъра .
Аз съм твърдо против ! :)

Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Лично ( мое мнение ) е , че такива работи трябва да стават , защото трябва да не се губи смисалът . Аз го спирам и го почвам по 1 и друга причина - всеки има сичко .
Играя (ботовете) искарат ми итемите и пак се губи смисалът , а повечето админи незнаят , че има дискриминация спрямо бедни - богати .

П.С. - и искам да кажа за по-горно мнение , че сървърът е малак , брато смени си дилара ДРЕАМИНГ превасхождат ( 3те букви без реклама ) , защото това е единствения КЛАСИК , който още съществува макар и с ботове . Не е моя работа , но ще е добре да има нещо като рестарти .
След моето мнение доста хора , ще ме провокират ,че не съм прав секи си има мнение , но малко са тези които могат да се похвалят с ръчно искаран итем ( МАКС) или руна .

SkylineGTR - евалата брато едно време само ти рънеше ръчно , а не с ботове .

BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз като човек, на който тази игра му е била интересна, дори и начин на живот в определен момент от живота... Го играя само за разтоварване... тежък ден, след работа, след училище.. отмарям, няма по приятно да си кажеш с някой две приказки, да се напсуваш един път, доста пъти ми е било кеф така да се попсувам с някой.... Но от 1-2 месеца, просто тотално ми изтъпя и то, защото имам всичко... като казвам всичко, всичко... И аз съм на мнение, че рестарт би освежил играта, дори и доста играчи да минат към конкуренцията.... Та те от там са дошли, там ще ходят пак.... Ще отидат, ще се омажат положението и пак ще се върнат, или просто ще разберат пак/отново, че тъка си е пушка :)....
А колкото до поста над мене, дискриминация, мисля че не е много пресилено, колкото принципа.. Аз съм си добре, защо и на Пешо да му е добре. Това дори и по мене си го виждам.
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Значи не си срещал , играчи който наричат други ламери , защото нямат неговия " харем " от итеми и руни ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не това, го има навсякъде.... Просто мойто мнение е, че леко се преувиличава стова - бедни, богати... Може би ти си прав :) за мене си е така.
Lenks
Newbie
Newbie

Е какво ти пука, че някой те нарекъл ламер :laugh: Ти пък го спукай от бой с ламерския си герой, да видим кой ще се смее после \)
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Същата тема се водеше в *** преди рестарта. Общо взето хората винаги са разделени - едни искат рестарт, други не. Обикновено, но не винаги, тези, които искат рестарта са хора играли дълго време в сървъра и имащи всичко, което са искали от играта, съответно им е затъпяло. Може би затова BNC и Zod няколко дни търсят трейд от тук в трите букви... Ако толкова ви е затъпяло, изтрийте си акаунтите... Аз, а и повечето приятели, които започнаха покрай мен, няма да останем тук. Ок с нас или без нас е все тая, обаче не мисля, че мнението на 10 богати, трябва да надделява над останалите. В трите букви послушаха мнението точно на богатите и какво стана? Дрийминг се напълни нали? От 400+ там през деня, сега рядко минават 150 и мислите ли, че там можеш да направиш трейд?
ПС. Не сравнявайте този сървър с Близард. Там играят мааалко повече хора и ладер резета е нещо съвсем различно от пълен рестарт...
zashto
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виж сега.. да имаме всичко , но не сме го постигнали като по-голямата част от другите по-заможни играчи със ботове.. к3ц съм пускал около месец и най-високата руна която съм извадил беше охм.А за това че търся в ***.. да така е както повечето играчи ме познават и знаят че съм обиколил всички сървари в бг. долу-горе, за това реших да разнообразя.

П.П. Аз също съм ЗА рес.. поради простата причина,че мен не ме интересува :D
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fpupesh wrote: Може би затова BNC и Zod няколко дни търсят трейд от тук в трите букви... Ако толкова ви е затъпяло, изтрийте си акаунтите...
Това, че аверите ми не им хареса тука и си трейдват нещата.. не ме мешай и мене :)
А по повод реса, още един път бил казал твърдо ДА... Аз не виждам смисъл вече почти всеки е нагрухтян. Е снощо влизам в бр бота.... Още по едно ГХ 15'15 и ап 15'0 .. извадил и се базикам с парта ми да ги спреме да събират основите... То не ми е интересно :) Няма я тръпката.... Имам всичко и няма за какво да се боря :)