Larzuk и Socket Quest

DieTard
Newbie
Newbie

Add Socket опцията на Larzuk трябва да прави максимален брой дупки на normal item. В случая използвах Flail(5 sockets max), но той стана с 3 дупки?
Jab4y
Full Member
Full Member

Ако е купен от магазина нормално :) Не мога да ти обясня защо просто защото не ме бива в обесняванията
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На нормал не винаги дава максималните дупки, не знам защо е така, може би Дарккис и Мазо ще отговорят, на НМ и Хел винаги е макс.
zashto
DieTard
Newbie
Newbie

fpupesh wrote: На нормал не винаги дава максималните дупки, не знам защо е така, може би Дарккис и Мазо ще отговорят, на НМ и Хел винаги е макс.
Дупчих 3 flail-a по 1 на normal/nightmare/hell и 3-те станаха с по 3 дупки...
Jab4y wrote: Ако е купен от магазина нормално :) Не мога да ти обясня защо просто защото не ме бива в обесняванията
Да и 3-те бяха от vendor-и, но товя няма значение според мен. Опитай се да обясниш, ако знаеш каква е причината, колкото можеш :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ако е от NPC купен ще става със 3 сок мисля , ако е паднал от нормал - 4 , найт и хелл - макс сокед
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
DieTard
Newbie
Newbie

Fanatic wrote: ако е от NPC купен ще става със 3 сок мисля , ако е паднал от нормал - 4 , найт и хелл - макс сокед
Да Flail от Cows normal, стана с 4 дупки.
PS:
Не бях се замислял, че Item level-а оказва влияние:
1-25 ilvl -> 3 дупки
26-40 ivl -> 4 дупки
41+ilvl - 5 или 6 дупки
Затова Flail-а(28ilvl), от кравите стана с 4 дупки, а тия от vendor-а бяха 20ilvl и ставаха с по 3 дупки.
Jab4y
Full Member
Full Member

DieTard wrote: Да Flail от Cows normal, стана с 4 дупки.
PS:
Не бях се замислял, че Item level-а оказва влияние:
1-25 ilvl -> 3 дупки
26-40 ivl -> 4 дупки
41+ilvl - 5 или 6 дупки
Затова Flail-а(28ilvl), от кравите стана с 4 дупки, а тия от vendor-а бяха 20ilvl и ставаха с по 3 дупки.
Точно така просто одеве не можах да си събера думите :)
3apa3a
Newbie
Newbie

с maphack може да се проверяват ilvl а в този сайт може да се провери колко дупки ще получи дадения item след quest-a

http://diablo2.diablowiki.net/Sockets :)
DieTard
Newbie
Newbie

3apa3a wrote: с maphack може да се проверяват ilvl а в този сайт може да се провери колко дупки ще получи дадения item след quest-a

http://diablo2.diablowiki.net/Sockets :)
Хубава таблица :). Благодаря за :click: