Проблем с герой

Falcon
Newbie
Newbie

Добър ден.Извинявам се, че Ви занимавам с това, но с един от героите миacc: neHuc, hero: KpuB_neHuc не може да се играе. Отскоро започнахме да играем трима човека, но нито един от нас не може да играе с този герой. Когато се отиде на даден wp, възниква Big Error. Надявам се, ако този проблем е при нас някой да ни помогне да го отстраним, а ако не е да бъде отстранен възможно най-бързо, тъй като ние нямаме възможност да продължим да играем в този сървър без този герой. Благодаря предварително.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На кой пач си ?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Щото сигурно му е КРИВО!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Щото сигурно му е КРИВО!
/off

А ти не може ли без да се обадиш поне 1 път ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Не.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

След като не можеш няма да пишеш известно време.
Falcon
Newbie
Newbie

1.10 classic hardcore.
Първо влязох в чата и попитах MAZO какво да правя.Той ми каза да изчакам рес-а в 05.00 и след 2 дена ако продължава това да пиша във форума.
rory_x
Newbie
Newbie

да не ти е умрял героя ? :D
хмм може би си провери версията или изтегли ново диабло .. най-добре ще е да качиш снимка на която се вижда ерора
Falcon
Newbie
Newbie

Не не ми е умрял героя. Версията ми е правилна. Играя нормално с всички други герои. Така са и моите 2ма приятели - и те играят с другите герои, но с този не може да се играе.Затова се обръщам към админ
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1 neHuc Перманентно заключване на акаунт Успешно.
2 neHuc2 Перманентно заключване на акаунт Успешно.
Съветвам те да прочетеш правилата за игра в сървъра!
....
Falcon
Newbie
Newbie

Благодаря за решението на проблема. Но едно искам последно да ми се обясни едно единствено нещо. Добре, приятелите ми са решили така да се казват героите им и акаунтите им, но Уважаеми Денислав Димитров /ако така се казвате/ кой е одобрил имената на акаунтите? Нима не сте Вие - администраторите, защото обикновено за да се играе в сървъра е необходимо одобрение от админ за акаунта? Или греша? И тъй като играем от 5 дена /т.е момчето с бъгналия герой е играл 3 дена/ бих ви помолил да премахнете заключването поне за ден, за да си вземем нещата оттам пък после направо изтрийте акаунтите. Или поне единия /nehuc/, защото там сме се потрудили доста за тези 5 дена и все едно ни казвате "НЕ, ВИЕ НЯМА ДА ИГРАЕТЕ ТУК!". И последно извинявам се за некопентността ни относно правилата на сървъра, но просто след одобрението на акаунтите видяхме, че явно може да съществуват такива имена.

П.С. Разгледах подробно правилата на сървъра и мисля, че разбрах по коя точка сте блокирали акаунтите:
"2.2.3. Регистрацията на всякакви имена на акаунти/герой стига да не съдържат обидни думи/фрази в тях. Герой с обиди или нецензурни думи в имената им (Само ако се на български език) могат да бъдат изтрити без предупреждение от администратор." .
Добре, какво обидно или нецензурно има в акаунтите? Това е просто орган от човешкото тяло, който не мисля, че обижда някого.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не мисля да коментирам каквото и да било.Все едно ми казваш да си направя акаунти или герои (все тая) с имена от сорта на nyTka,negepacT,kYp,BaruHa....(извинете ме за грубия език) и ще ме убеждаваш,че това са нормални неща?АйдИ нЕма нуждЪ!!!
....
Falcon
Newbie
Newbie

За това няма да споря. Но ти обсъди само П.С, който не е толкова важен. А първия абзац?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Акаунтите през 98% от времето биват одобрявани автоматично от системата, просто в момента сме в такъв период от време, който налага такива ограничения в регистрацията.
Falcon
Newbie
Newbie

Тъй като играем от доста скоро, а повечето неща са именно в този герой бихте ли направили някаква отстъпка - примерно временно премахване на lock-а за да може да изнесем нещата от героя, а после ако искате ние сами ще изтрием героя...Иначе излиза,че сме играли за едното нищо.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не мисля, че можем да направим компромис от този варянт, като всеки акаунт за да бъде успешно регистриран, потребителя се СЪГЛАСЯВА с правилата(за които има линк) и ще ги СПАЗВА.
Falcon
Newbie
Newbie

За да бъде един акаунт успешно регистриран трябва първо да бъде одобрен от администратор - поне така ни изписа като правихме акаунтите. Играем диабло от доста време и знаем повечето правила /да не кажа всички/ и като видяхме одобрението на акаунта решихме, че явно може да се играе с такива имена...Не знаехме, че 98% от акаунтите биват одобрявани от система.
Falcon
Newbie
Newbie

ЧЕСТИТО С ВАШЕТО БЕЗДЕЙСТВИЕ ТОКУ-ЩО ЗАГУБИХТЕ ОЩЕ 5 ИГРАЧА ОТ ВАШИЯ СЪРВЪР :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

прав ви път .
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.