Полезна информация

DieTard
Newbie
Newbie

Загубих около 3 седмици да играя и реших да се откажа, та реших да ви споделя малко полезна информация. Може да използвате рестартите(жалко решение на още по-жалък проблем) като ROLLBACK. Например пишете RW 10 секунди преди автоматичните рестарти в 5, 15 или 23 часа, ако не ви хареса резултата просто стоите в играта и след като получите connection interrupted, основата и руните ще си стоят в инвентара Ви. Ако сте доволни от резултата просто давате Save and Exit. Предполагам доста от вас, знаят за това и все пак давате по 4 jah-a за енигма 775 lp15/0 и по 8+ jah-a за enigma 775 lp15/15. За да определите времето използвайте /time. Хайде със здраве.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че темата е важна за това си позволих да я направя такава. :laugh:
rory_x
Newbie
Newbie

мислиш че и админите незнаят за това ?
П.С милост - не го гаврете толкова :D
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

знаят го.. и мисля че ако продължава така ще стане като 1 познат сървар пълен със макс итеми.. и скоро може да видим и рес..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблема ни е ясен, още когато почнахме да прилагаме този метод, но щом е станал толкова популярен и сред играчите, имаме ново решение, което ще елиминира веднъж за винаги начина да се измами сървъра с цел да се правят по ценни рецепти.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нещо повече като информация кога ще кажете ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Доколкото разбрах вече е премахнат ROLLBACK-а , верно ли ???
DarkKiss
Administrator
Administrator

Все още го има като възможност, но часа на рестартите е разместен. До тук бяха в точно определен час, докато сега варират и може да има до 30 минути разлика. Иначе казано, може рестарт да има в 15:00, може и в 15:30, като всеки път часа е различен. Реално погледнато никой не знае в колко часа ще бъде, дори и админите - системата избира час на случаен принцип, така че цялата операция описана в първото мнение в темата няма вариант да се приложи отново.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DieTard wrote: Загубих около 3 седмици да играя и реших да се откажа, та реших да ви споделя малко полезна информация. Може да .....
И какво показа в същност с тази тема? :laugh:
Колко ти е умствения багаж (по-скоро липсата му) .
Крайния резултат за ВСИЧКИ е по-лош.
Няма как да знаят кога точно ще е рестарта и съответно дали могат да си прехвърлят спокойно по земя предмети (нежелан метод но използван в 99% от прехвърлянията)
....
Djihad
Full Member
Full Member

Бате,защо целиш да прее*еш играта на всички ни с тия безсмислени теми. И какво като можеш да си ролбекваш рун-уърда къв е смисъла ? Малко е възможността да ползваме ботове,която са ни дали ? Малка е възможността да ползваме ATX & God mode ? Малка е възможността,че няма крадливи малки утаечни вещества и,че ако се намери такъв се взимат мерки ? Защо ти е да пускаш такава тема искаш хото 40 да се трейдва за пул руна ли ? Не знам кой дава по 8 джаха за енигма,но на един днеска му счупих главата с фул макс енигма ... той е дал 8 джаха,аз съм набил 1 за да си напиша мойта и крайния резултат е че той е -8 джаха и с счупена глава,а аз с обикновената си се цамбуркам наляво надясно... Не мога да ти схвана идеята за това ? Колкото по-малко максимални неща има в играта,толкова по-интересна е тя...,но явно има хора,на които Диабло 2 ЛОД е набор и не разбират много от начина по който функционира тя...съжалявам наистина,че никога няма да се научат да играят,но какво пък...нали има и такива които могат...
Si vis pacem...para bellum
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Djihad wrote: Бате,защо целиш да прее*еш играта на всички ни с тия безсмислени теми. И какво като можеш да си ролбекваш рун-уърда къв е смисъла ? Малко е възможността да ползваме ботове,която са ни дали ? Малка е възможността да ползваме ATX & God mode ? Малка е възможността,че няма крадливи малки утаечни вещества и,че ако се намери такъв се взимат мерки ? Защо ти е да пускаш такава тема искаш хото 40 да се трейдва за пул руна ли ? Не знам кой дава по 8 джаха за енигма,но на един днеска му счупих главата с фул макс енигма ... той е дал 8 джаха,аз съм набил 1 за да си напиша мойта и крайния резултат е че той е -8 джаха и с счупена глава,а аз с обикновената си се цамбуркам наляво надясно... Не мога да ти схвана идеята за това ? Колкото по-малко максимални неща има в играта,толкова по-интересна е тя...,но явно има хора,на които Диабло 2 ЛОД е набор и не разбират много от начина по който функционира тя...съжалявам наистина,че никога няма да се научат да играят,но какво пък...нали има и такива които могат...

(fubar) Agree !
dr0m
Hero Member
Hero Member

Пичове, защо коментирате като вече изрично се каза, че рестарта ще се избира автоматично от системата на случаен принцип.
Djihad
Full Member
Full Member

Заради принципа коментираме,защото това в България се вижда все по-често...никой не оценява това което му е дадено и има,а ламти за още и още...
Si vis pacem...para bellum
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Djihad wrote: Заради принципа коментираме,защото това в България се вижда все по-често...никой не оценява това което му е дадено и има,а ламти за още и още...
Съгласен с двете ръце! И с предишния ти пост също.
zashto
dr0m
Hero Member
Hero Member

Джихад ( надявам се, така се пише ), това доказва, че има надежда за България с хора като теб :).Щото примерно на мен вече ми е писнало да се разправям с такива и затова и не им обръщам внимание, но поне има и будни хора ...
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

изключително глупава и ненужна тема по мое усмотрение... мен не ме интересува дали енигмата ми е 775 или 750 25 деф няма дате спасят срещу проиграч
mrfi
Newbie
Newbie

Демек с едно кратко изречение: "Алчноста е най-големия порок на света" :)
И аз съм съгласен с вас не е важно на колко е даден предмет, а кой го ползва :mda: