ем става дума за измама

nevrona
Newbie
Newbie

смисал правим траде с 1 и той ми слага енигма лп 765 и вика 4е за енигмата иска цоха ми и хотото и според мен тожа е добра зделка са сагласявам и тои слага енигмата цукаме и не става инвентараму е фулл и вика сек да си изпразня инвентара и после като слага ениогмата место енигма ми пробута няква брона с сищия скин ама синя ацц му е Count3r знам че няма да садеиствате щотото няма screeen ама поне друг на не се излугва :( :(
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Човекът който те измами с какъв акаунт беше защото преди 1 час някъде и брат ми са го врътнали така ацц-то му е Count3r
nevrona
Newbie
Newbie

Count3r аз съм писал по горе \( \( :punish:
ka6eto
Newbie
Newbie

Преди няколко минути бях измамен от АЦЦ Tiffany6 !Пича ми каза Ло за анихилос 20/18/10,съгласих се ... дадох руната, но така и не видях анихилоса а ЛО руната бе дадена на тоя въпросния човек-измамник ...човека повече не се върна в играта... Мн ви моля направете нешо по въпроса писна от такива в този сървър! Това не ми се случва за първи път... преглъщах ама вече НЕ !
Час на сделката: 16:07
Дата: 02/12/2010г
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Освен да ти кажа:
"Защо не извика админ в играта" какво друго се очаква от нас в момента?
....
ka6eto
Newbie
Newbie

никой от админите не отвърна на повика ми ... :(
DarkKiss
Administrator
Administrator

Явно или не е имало админ на линия, или тези които са били активни са били заети с друго. Вариантите ти в такъв случай са два:
1. Изчакваш колкото е необходимо, докато се освободи админ, правиш размяната пред него и ти е мирно на главата.
2. Правиш размяната без админ и рискуваш да изгориш.

Смяташ ли, че си избрал правилния вариант?
ka6eto
Newbie
Newbie

Добре ясно сгрешил съм въпросът ми е неможе ли да се направи нещо ... поне руните да ми се върнат 1 месец нищо не са ми вадили ботовете тжа ми беше единственното което имах... ЛО (2x Ohm) Направо да си го кажа МОЛЯ ТИ СЕ направи нещо !
DarkKiss
Administrator
Administrator

За съжаление няма такъв вариант. Размяна от такъв тип няма как да бъде доказана, за това е необходим админ да присъства лично.
ka6eto
Newbie
Newbie

така ще кажете че само рацете си да измиете нищо повече не ви интересува ... аз като гледам коментарите има мн измамени хора не сам само аз ... а измамите си продалйават така че ... не момчета от тук нататък проблама си е лично ВАШ !
:nenormalniste:
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

О напротив "момко", проблемът си е лично твой. Какти ти беше казано по-горе, или викаш администратор в играта, или стоиш и чакаш, ако няма такъв. Не виждам защо си мислиш, че някой от екипа ти е длъжен за каквото и да било, заради глупостта ти. Измамите в сървъра си продължават и никога няма да спрат, докато има такива като теб.
zashto
drunklol
Newbie
Newbie

ooo чудесно, явно ще мога и аз да мамя щом админите стоят безучастни :D