Няма сървър - старата песен на нов глас :)

drunklol
Newbie
Newbie

Айде на всички честито, нямаме сървър отново и не се знае кога ще има. Няма админи в канала и както обиконовено на никой не му пука :) Дано поне някой види това във форума барем реши, че може и да се появи :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защо така си мислиш?
Това, че някой не са влезнали с администраторския си акаунт, не значи, че не сме в сървъра....
В момента се обмисля и се търси подходящ доставчик, към който да се "качи" сървъра. ( Да го ХОСТВА, директно И-нет Провайдер )
Лично аз търся и ти казвам от първа ръка... Нали разбираш едно е да си го хостваш от вкъщи, едно е да го хоства доставчика, който е с оптика, юпиеси и прочие.. Където шанса да падне е... към безкрайност..
Та не се изказвай неподготвен.

EDIT: Ако се опитваш да прогониш някой, бъркаш. Освен себе си, друг няма кой... :)
Айде сега по-живо, по-здраво.
drunklol
Newbie
Newbie

Не се опитвам да подгоня никой. Просто ми се играе :) За съжаление в момента този сървър е най-доброто, което има, колкото и жалък да е той... Успех ви пожелавам в търсенето... И оправете го все пак да поиграем малко :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Човек, обеснявам ти, че се работи по него.... Факт, а и по мое мнение, сървъра е най-добрия в момента и като съпорт и като "потребление" и като много други нещица.
Просто имайте търпение и това е.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Цял ден си имал възможност да играеш.И да, сървърът е най-доброто, което има, но изобщо не е жалък ].Мисля, че всеки от сървъра би го подвърдил.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Именно там е въпроса. Тука ревът, а като ви спре интернета, пак си чакате. Като ви спре "кабеларката", пак си чакате и това.. И да пищите, и да не пищите, пак ще отнеме същото време да се оправи "кашата".
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

FeHoMeH\[ wrote: Цял ден си имал възможност да играеш.И да, сървърът е най-доброто, което има, но изобщо не е жалък ].Мисля, че всеки от сървъра би го подвърдил.
Totally Agree :cool:
Charly
Newbie
Newbie

Всичко е в търпението!
drunklol
Newbie
Newbie

BnC4aDeL wrote: Именно там е въпроса. Тука ревът, а като ви спре интернета, пак си чакате. Като ви спре "кабеларката", пак си чакате и това.. И да пищите, и да не пищите, пак ще отнеме същото време да се оправи "кашата".
само за инфо. Интернетът ми НЕ СПИРА, а телевизия не гледам, така че този въпрос отдавна отдавна съм го решил...
rory_x
Newbie
Newbie

като спре сървъра излизаш на вън???
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

drunklol wrote: само за инфо. Интернетът ми НЕ СПИРА, а телевизия не гледам, така че този въпрос отдавна отдавна съм го решил...
Мисля си, че не си единствения на света.На някои им спира нета и гледат телевизия :)
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Факт е,че повечето и 1 ден без Диабло не могат.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Повечето хора издържат и повече(говорим за тези, които ги баннват ^^).
DarkKiss
Administrator
Administrator

Realm-а е на линия. Извиняваме се за downtime-а, не всичко може да се предвиди :).
Akira
Newbie
Newbie

Сега се прибирам от работа. От кога е паднал сървъра ? :D
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вече е станал. И да ви кажа нещо, в сървъра има няколко администратора и поне един от тях забеляза още когато падна, съответно няма нужда да пускате един милион безмислени теми.
zashto