Здравейте!

Doomwisher
Newbie
Newbie

FeHoMeH\[ wrote: Не, че съм играл много в класик, но мисля, че нито 1 път не е нямало цял ден сървър.Това нещо беше само в кофата :).Има си нон ладер, без ботове, където 1 човек се опита да събере хора.И знаеш ли колко събра?най-много 10-15 човека..мисля, че това не са никакви 40% \).Също така има хора, които просто си събират предмети, има нообове, има и добри играчи :).Никой не те задължава да стоиш тук.Можеш да си направиш свой сървър без ботове и ти пожелавам успех да събереш 30 човека ! :P
Нали знаеш че в нон-ладдера половината РВ-та ги няма и повечето предмети с които играете в ладдера също не съществуват... така че е нормално да няма хора. Иначе и аз бих искал да играя в сървър без ботове и т.н. от това ще загубят само ламерите които искат всичко на готово, а истинските фенове винаги ще намерят време за игра! Замунда имаше един такъв сървър в пиковите часове се сабирахме по 60 човека, а сървъра беше само на 3-4 месеца и продължаваше да набира скорост, но внезапно без предупреждение сървърът просто спря ... и ето ме тук ... А тук има толкова ботове се едно си играя на сингъл ... аз му викам "hi" той ми пише "Let's Fuck Baal's Ass" край на цитата!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Doomwisher wrote: Нали знаеш че в нон-ладдера половината РВ-та ги няма и повечето предмети с които играете в ладдера също не съществуват...
Това не е съвсем така :) Има си всичко, някъде из форума бях качвал снимка на spirit RW писан в non-ladder, за да се уверите.