GODMODE и вредното му влияние върху сървъра (including k3c)

Akira
Newbie
Newbie

Така - видях, че има заключена тема в която е дискутирано дали да се премахне най-грозната част от играта - ГОДМОДА. Нека започнем с това какво точно представлява годмод- ХАК, който позволява след като бъде взета кръв или мана на героя той да си я напълни отново на 100%. За някой по-опитен играч, който знае какви предмети трябва да си сложи това означава практически героят му да не умира. За играч, който не знае какви предмети да си сложи означава в един момент да влезне в някое меле - да му набият един по-здрав тупаник монстърите и той да згъне.
Като Хардкор играч аз ви казвам - ГОДМОД не трябва да има никъде - това е нещото, което променя играта до такава степен, че все едно не играеш диабло - Не мислиш колко са ти резистите, не мислиш какъв да ти е блока, не мислиш въобще да пиеш колби - НЕ ИЗПОЛЗВАШ помощен персонаж - мерк, защото няма смисъл. Да не говорим, че има играчи и на Хардкор, които ползват ГОДМОД - абсолютна глупост - тръгнал ми да играе Диабло и то на ХАРДКОР, а ползва ГОДМОД - какво Диабло е това - той се едно играе Тетрис. Удоволствието за един играч е дори когато му умре герой да си направи нов. Но да не задълбавам в тази тема - не визирам само ХЦ визирам и нормалното Диабло.
Навярно много хора ще ме подкрепят в това число и голяма част от модераторите - от тях има и ламета разбира се :) но е крайно време хората да се научат да играят нормално играта!
Предишното оправдание на администраторите беше, че така щяло да има отлив от играчи - абсолютна глупост - играта е достатъчно пристрастяваща, за да се играе и без годмод. Освен това възможно е наистина да си тръгнат 10 човека, но това няма по никакъв начин да повлияе на играта - освен да спре натоварването на сървъра - и без това пада на всеки 2 дена!!!!
Ползи - Премахва се най-гадната практика на играта.
Започват хората да се учат да играят тая игра най-накрая.
Махат се 2-3 човека - сървъра не се натоварва толкова!
Не пада толкова често заради най-бъгавият бот, който директно променя регистрите на играта

Недостатъци - НЯМА ТАКИВА. НАЛИ ИСКАТЕ ДА ИЗДИГНЕТЕ СЪРВЪРА НА ПО-ВИСОКО НИВО - МАХНЕТЕ ГОДА ВМЕСТО ДА СЪБИРАТЕ РУНИ!!!!!
drunklol
Newbie
Newbie

Абсолютно съм съгласен. Просто няма 2 мнения - по-добре е без ГОДМОД
xopac
Newbie
Newbie

Решението-играй си без год като не ти харесва.Закво трябва да гледаш другите и да хеитваш.
CrazyFog
Newbie
Newbie

И като се махне кво става?Които е играл до сега с него се е напълнил с итеми и вече няма нужда а?
да го махнат ако реснат сървара....
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Заради ГМ сървъра е на 1.10, а ти искаш да го махнат :D
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Gareth
Full Member
Full Member

Кажи ми 1 администратор/модератор който е "ламе"? Като не ти харесва года не го използвай! Говориш пълни глупости.
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Akira wrote: Махат се 2-3 човека - сървъра не се натоварва толкова!
Това най-много ме кефи :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: . Като не искаш год може да си от тия 2-3 човека :) Ходи си някъде където года е забранен.
danielkatev1
Full Member
Full Member

xopac wrote: Решението-играй си без год като не ти харесва.Закво трябва да гледаш другите и да хеитваш.
+1
IAmHacks
Newbie
Newbie

Тая тема е дъфкана 1 милион пъти направо към "Кошче" да отива.
kdnt
Newbie
Newbie

Akira wrote:Навярно много хора ще ме подкрепят в това число и голяма част от модераторите - от тях има и ламета разбира се :) но е крайно време хората да се научат да играят нормално играта!
(y)