Молба До АДМИНИТЕ

LuDaKa
Newbie
Newbie

Здравейте искам да попитам да ли ще можете да ми кажете как да си пусна 4-ри Диаблото защотот съм с рутер и от другия компютър не ми дава да отворя да си отворя диаблото. Ако случайно зависи това от вас ако може да ми позволите да ги ползвам ако независи от вас изкам да ми кажете как да си го направа !

Предварително Ви Благодаря за съдействието от ваша страна
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип разрешените връзки са две, така че няма как да стане.
zashto
LuDaKa
Newbie
Newbie

да ок но аз като имам 2 компютара единя е моя а другия е неговия ... и той не може да играе когато аз играя ... бати тъпото зад едно ип сме.. и зариди тфа няма да може да играе...бати тъпото :Х може да видите маскираните ип та са 192.168.50.101 а др то е 100 :) а не 101... :Х
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LuDaKa wrote: да ок но аз като имам 2 компютара единя е моя а другия е неговия ... и той не може да играе когато аз играя ... бати тъпото зад едно ип сме.. и зариди тфа няма да може да играе...бати тъпото :Х може да видите маскираните ип та са 192.168.50.101 а др то е 100 :) а не 101... :Х
Брато и аз съм рутер, та слушай сега. Както компютъра си има Ип от съответния доставчик така и рутера, както един доставчик под 1 реално ип ви "маскира" с няколко нереални ип-та, няколко човека, така и рутера ви маскира няколкото "машини" с няколко нереални ип-та.
И дефакто на 1 реално ип = 2 конекции :)
Сега разбра ли ? А иначе аз съм си направил ип-тата на Пс-тата - 1.2.3.4.... От настройките на рутера, през браузера можеш да си направиш, ако искаш и 0.0.0.0. Чаткаш ли сега ?
За това вашия рутер има 1 реално ип и следователно има право на 2 конекции към играта > А вие тъй като сте под рутера имате право общо на 2 конекции, не по отделно.
Е по ясно няма как да го обесня.
А колкото до Маскираните ип-та, не са на такова ниво, че да видат маскираните ип-та, днси, макове и тем подобни, те виждат само Ип-то на Рутера ( това Ип, което доставчика ти пуска + Мака на рутера, а ти като хитрец можеш да си въртиш Мака на рутера докато не ти омръзне. :)
Легенда:
ДНС - DNS Client
Мака - Mac Address
Ип-та - IP
Браузер - Internet Explorer , Mozila, Safari, Google Chroome, etc.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Толкова сложно му го обясни, че надали схвана нещо.
Сега по-простичко:
Това какви ИПта ви дава рутъра във вътрешната мрежа няма никакво значение за сървъра, за него е важно само външния ИП адрес, който рутъра получава от доставчика. Така, че ти можеш и 100 компютъра за закачиш из лана, но дефакто в сървъра ще имаш само 2 връзки.
zashto