Важно

HandOfJustice
Full Member
Full Member

Нов играч съм. чета форум. намирам тема: Uber Diablo. започната от Destruction. Спазвам инструкциите. събирам 500 ел. викам приятел. вкарваме по 2 лоадера на хел, аз с единия продавам елки на нормал. продавам всичко. убер няма. влизам в чат. питам. и хоп имало 2 сървъра 1 и 2 и явно не съм продавал на правилния . надявам се пропуснатата информация в казаната по-горе тема да бъде допълнена!
BiGMetaL
Newbie
Newbie

Чел не дочел ти не можа ли да видиш че кат продаваш на нормал и при героите ти на АДА не исписва продажбата на ел руните ? :nenormalniste:
HandOfJustice
Full Member
Full Member

.. Надявам се на по-смислен отговор. На по-горния коментар бих казал само "продавай ти и ще разбереш". Продаването на Ел руни може да се извършва на всяка една трудност драги.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това ще го оправим, но никъде не пише, че трябва да продадеш 500 руни.
zashto
HandOfJustice
Full Member
Full Member

За да има World Event в Dreaming трябва да се продадат достатъчно El Runes, за да можете да призовете Убера. Колкото повече хора има в реалма, толкова повече руни трябва да се продадат.

Започнах темата с " нов играч съм " не знаех колко руни трябва да се продават затова играех на сигурно. реших че с 5 мулета и половина няма как да не се отвори, но имало и друго нещо, което не съм знаел и затова продавах с надеждата да се отвори. надявам се да бъде оправена информацията, за да може да не бъдат подвеждани и други играчи.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами прочети ми мнението, защо ме караш да се повтарям?
zashto
Akira
Newbie
Newbie

Относно темата ти за Морала. Ясно си личи, че си играл Европа, където всеки гледа да преебе другия по всевъзможен начин, просто защото са много хора и няма как да се познават. Тук хората са ограничени като бройка и всички горе долу се знаят стига да играят определен период от време. Например мен не ме знаят защото съм тук от един месец и половина. Това не ми пречи обаче за този месец и половина да направя имам 4 енигми 2 кох 2 инфинити, да имам още няколко руни и по-слаби рунически думи на хубави основи :) и разни неща (визирам едни катари \) ), които дори някои от играчите, които играят от много време нямат. Не съм се циганил никога за трейд. Никого не съм измамил - просто няма смисъл вярно е че преди съм мамил хора в Европата но тук пак ти казвам ситуацията е съвсем различна. А това твойто си е измама - Разбрали сте се нещо а ти си се изциганил. Все едно с анихилус - можеш да направиш същото. Ти трябва да си доста ограчничен, да мислиш че като ти е метнал Енигмата не ти е имал доверие. Заради такива като теб просто няма смисъл да имам доверие на хората - казвам ти го. Например трейдвам анихилус - чакам да ми дадат руните - дават ми и аз давам анихилуса. Точно такъв какъвто съм го описал. Точно и веднага след като ми дадат руните ( Но те трябва да ми дадат 1ви! ). Не се правя на идиот - няма смисъл. Може човекът с който съм трейдил един ден да ми потрябва пак ... И както каза Чадела- случвало ми се е да трейдвам с Чоу - точен е човека - мята вика е са идвам аз си чакам в играта - трейдваме си на земята. Няма смисъл да се правиш на циганин за една пиклива енигма. Но има и такива хора. Това не ти го пиша за да те обиждам или нещо подобно - просто ти се чудя на акъла. Та ти ще отговориш - ама аз си я намерих на земята - НЕ НЕ СИ. Разбрали сте се - той я е метнал. Да си намериш на земята означава да играете крави 8 човека, да падне Jah ти да си с героя дето лийчва - например 58 левел и да си вдигнеш Jaha. Тогава е намерих си го на земята и след като ти си го дигнал си е твой! А това си е чиста проба измама... Защо трябва да питаш кое е морално и кое не. От друга гледна точка има хора които не са коректни - Ти например. Не се набивай на очи, може да земе да измамиш някой друг защот трябва да пишеш теми по форума. Е го има един Сайен - секи го знае че мами, той човека и той си го казва :)

[admin]И понеже темата за морала е заключена реши да пишеш тук ли?[/admin]
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Ти мен не ме познаваш. Не си ме виждал. Нито знаеш и едно мое ацц. Не можеш да твърдиш какъв съм и след като не можеш - замълчи. Обяснил съм точно, защо съм поставил и двете теми. Точка и на тази.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Много важно е да забележите, че специално за другата тема, още в началото човека изрично е уточнил, че говори хипотетично. Може би не сте наясно много, много какво значи тази думичка? Е, питайте родителите си.

Грешка е, че веднага приемате, че той е от страна на измамника. Ами ако е жертвата?
Както и да е, ще ти отговоря на въпроса - Наказуема е измамата, стига да успее да бъде доказана. Действително се получава разминаване с правилата на сървъра, но реално погледнато, правилото че предмет на земята е ничий е много трудно да бъде еднозначно - то търпи промени в зависимост от ситуацията. Идеята му по принцип беше точно, че ако играете заедно няколко човека и падне предмет, никой от вас не може да има претенции към него - той е собственост на човека, който го е взел. В поставените от теб ситуации от другата тема, и в двата случая става въпрос за измама, а това е нещо което не толерираме, без значение в каква форма.

Приключваме с тази тема.

Отговарям на въпроса и за Uber Diablo:
В темата на Destruction го пише, чел си през редовете явно :)
Ражда се на мястото на най-близкото Super Unique чудовище до вас, във всяка една игра (хоствана от конкретното GS), само на трудност Hell.
Сървъра към момента работи с 2 D2GS, т.е. продаваш ли в #1 рунички, Uber ще чакаш също в #1. Двете са напълно отделни едно от друго.
BiGMetaL
Newbie
Newbie

DarkKiss С рйск да ми се убидиш това че човека е казал "хипотетично" както и аз обясних в другата тема си е чиста проба на администраторите в сервера а не просто едно запитване щом избщо е влязал и пита такъв тип въпрос ( и зададен толкова некачествено ) аз не виждам защо изобщо го защити и на каква теза се закрепи твоето мислене в този мик...
HandOfJustice
Full Member
Full Member

BiGMetaL - ПЪРВО СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ НА БЪЛГАРСКИ, ПОСЛЕ ПИШИ КОМЕНТАРИ!!!
ВИЖ ИМЕТО НА АКАУНТА МИ - НЕ СЪМ ГО ИЗБРАЛ СЛУЧАЙНО
НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ ТВЪРДИ НЕЩО БЕЗ ДА ИМАШ ДОКАЗАТЕЛСТВА, ЗАЩОТО ЗВУЧИШ НЕЛЕПО.
~close темата
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Заключвам, че много умници взеха да участват.
zashto