Проблем !

ShadoW_ClaW
Newbie
Newbie

Не знам защо но от няколко (1-2) дена не мога да вкарам 2 едновремени връзки според мен може да е от регистрите или нещо такова :Х но-не разбирам и ако някои може да ми каже какъв е проблема и как да го оправя ще сам му много благодарен ! мерси предварително :( :( ! :mda: :mda:
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Прочети ме, ще ти помогна !!!
Лично съм я писал, сега може не всичко да ви ясно или пък да се заядете за нещо невярно, но в общо линии е това. Някое нещо от тези, които съм изброил е. Пробвай и ще ти се оправи :)
Едитче: Пра потърсете, прочетете малко :) Ако всеки пускаше, отделна тема за всеки проблем, какво щеше да е тука ?!
ShadoW_ClaW
Newbie
Newbie

Мерси много сега ще видя дали ще стане :) :)
ShadoW_ClaW
Newbie
Newbie

Ами всъщност спрях диабло2.ехе фаила от Таск Маниджъра Рестартирах си компа и модема и пак не мога да вкарам 2 Лоадера стига ми до "Connecting to server" И това е. Не влиза Други идеи някои да даде ако може :( :(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ShadoW_ClaW wrote: Ами всъщност спрях диабло2.ехе фаила от Таск Маниджъра Рестартирах си компа и модема и пак не мога да вкарам 2 Лоадера стига ми до "Connecting to server" И това е. Не влиза Други идеи някои да даде ако може :( :(
Пробва ли да вкараш 1 ацц и да напишеше "!killme" в чата на играта или на wisp ACC dreaming - !killme ???
Ако не ти се оправи от тези неща, пусни 1 ЛС на дарккисс, той ще ти види ип-то и ще ти провери максимални лимит, тъй като понякога се бъгва на даден човек, при мене преди беше така имаше лимит от 4 аз пусках по 2 и нещо беше правил та и аз пусках по 4 после :)
ShadoW_ClaW
Newbie
Newbie

Ще пробвам и това но следмалко защото сервера се ресва през 1 мин и не мога да направя нищо. Дано поне от това да се прави щото не мога да правя . Ще пиша следмалко дали е станало . и мерси много за вниманието :)
ShadoW_ClaW
Newbie
Newbie

Мерси много пич Цар си направо :D :D Оправи се наи накрая :D :D