Отново тема за Uber Diablo

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Достатъчно внимание съм обърнал на въпросния "убер". До голяма част, идването на убер е чист късмет, сега, че си има и неща, от които зависи идването му - има. Като пример мога да дам, че колкото е по-пълен сървъра, толкова повече ум руни трябват.
В тази тема е написано как се вика убер и всичко за него. Дори е закачена. Като не търсите е нормално "да няма тема за Убер".
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Kinopi
Newbie
Newbie

Justice wrote: Достатъчно внимание съм обърнал на въпросния "убер". До голяма част, идването на убер е чист късмет, сега, че си има и неща, от които зависи идването му - има. Като пример мога да дам, че колкото е по-пълен сървъра, толкова повече ум руни трябват.
В тази тема е написано как се вика убер и всичко за него. Дори е закачена. Като не търсите е нормално "да няма тема за Убер".
Това е недоизмислено в пълния смъсил на думата.Това не е честно и не е коректно спрямо нас, играчите.За да върви един сървър трябва мнението на играчите да тежи пред Администратора.Както и трябва да се правят компромиси и от едната и от другата страна.
В предния си пост каза ,че като било с Ел руни и никой не се оплаквал, а сега с "едва" няколко Ум-а (над 50) и вече почваме да недоволстваме.Ми направете всеки рън контесата да я пуска и ще спрем да се оплакваме и на 500 да не доиде (fubar) .
Има 2 решения от които съм сигурен ,че всеки ще е доволен.
Или връщате Ел руните като ключ за отваряне на Убер, или правите определена бройка за Ум руни които трябва да се продадат.
Като смятам ,че от порядъка на 50-60 е добре, но това вече може и на анкета да се пусне.
Надявам се да се стигне до компромисно решение в най-скоро време!
Djihad
Full Member
Full Member

В нормалния сървър е със sojove не мога да разбера къде е проблема,при положение,че soj=um ... губи се смисъла на играта при масов спам на хубави анихилуси,трябва да се отваря малко по-трудно...редно е... така с um-овете си е екстра
Si vis pacem...para bellum
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Djihad wrote: В нормалния сървър е със sojove не мога да разбера къде е проблема,при положение,че soj=um ... губи се смисъла на играта при масов спам на хубави анихилуси,трябва да се отваря малко по-трудно...редно е... така с um-овете си е екстра
Според тебе колко ли ще струва аних 10/10/5 ?
EternalFear-
Full Member
Full Member

Kinopi wrote: Това е недоизмислено в пълния смъсил на думата.Това не е честно и не е коректно спрямо нас, играчите.За да върви един сървър трябва мнението на играчите да тежи пред Администратора.Както и трябва да се правят компромиси и от едната и от другата страна.
В предния си пост каза ,че като било с Ел руни и никой не се оплаквал, а сега с "едва" няколко Ум-а (над 50) и вече почваме да недоволстваме.Ми направете всеки рън контесата да я пуска и ще спрем да се оплакваме и на 500 да не доиде (fubar) .
Или връщате Ел руните като ключ за отваряне на Убер, или правите определена бройка за Ум руни които трябва да се продадат.
Като смятам ,че от порядъка на 50-60 е добре, но това вече може и на анкета да се пусне.
НЕ разбрахме точно какво искаш? Значи трябва като секи продаде по 1 Ум руна и да излиза убера а? Които като ти пусне аних 20-20-10 които струва незнам си колко джаха а ти си продал 1 ум и да има убер през 1 час? И админите направо направете от контесата да падат на секи рън по 1 Ло и от тея около нея по джахче нека има бе хахахахаха
приятел в сървъра има 100+ човека а ти искаш да се направи на 50-60 ума :Д
БРАВО ТОВА Е НАй-ДОБРОТО РЕШЕНИЕ ДО СЕГА!!!
А И КАТО НЕ ИСКАТЕ ДА ПРОДАВАТЕ ПО МНОГО ----------> СТОЙТЕ ДО 4-5 СУТРИНТА И ТОГАВА ПРОДАВАЙТЕ. ИМА ПО МАЛКО ХОРА-----> ПО ГОЛЯМ ШАНС.
ForeverDiablo
Newbie
Newbie

не се притесняваите скоро ште стане и с жахове ште се вика тоя убер :nenormalniste: :D :D :D
Djihad
Full Member
Full Member

SkylineGTR wrote: Според тебе колко ли ще струва аних 10/10/5 ?
Еми бате квото и да си говориме риск печели-риск губи...кво като пишеш cта и ти излезе 2-1-1 ... ? Набиваш охм ист мал и не можеш ист да му вземеш...
Същата работа е и тука...или поемаш риска или не \]

В случая руните за 1 цта са ти г/д инвентар ум-руни :)
Si vis pacem...para bellum
amfetamin
Newbie
Newbie

Djihad wrote: Еми бате квото и да си говориме риск печели-риск губи...кво като пишеш cта и ти излезе 2-1-1 ... ? Набиваш охм ист мал и не можеш ист да му вземеш...
Същата работа е и тука...или поемаш риска или не \]

В случая руните за 1 цта са ти г/д инвентар ум-руни :)
Аз лично предпочитам да правя цта-та(не,че от убер не са ми падали добри аникси... даже като се замисля убер съм бил 4 пъти.В 3 от слуеите имах страшен късмет - 20/20/10,20/20/9 и 20/19/8) - просто шанса да излезе нещо е 100%,а не да продам 200 ум руни и да не излезе нищо.Пък и до сега 2 пъти цта - единия 4/6/3,другия 6/5/3(или нещо такова).Най-готино е ти да си пишеш р-лта...
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Kinopi wrote: Това е недоизмислено в пълния смъсил на думата.Това не е честно и не е коректно спрямо нас, играчите.За да върви един сървър трябва мнението на играчите да тежи пред Администратора.Както и трябва да се правят компромиси и от едната и от другата страна.
Аз съм много съглсен с теб. И те подкрепям, същото исках да кажа и аз. Изобщо не е коректно към играчите да бъде така !!!!! А админите .... :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Kinopi
Newbie
Newbie

105 продадени УМ-а и го нямаше...Колко още ?