Странен проблем!

ziro
Newbie
Newbie

Вече 3 чааса имам проблем с сървара!
1-во си помислих че е от това че се правят някакви промени за хората който играят извън България!
Но явно не е от това проблема!
Преди малко пробвах да влезна в сървара с други герой (31, и 1ви. левел)
И нямах никакъв проблем!
Явно имам някакъв проблем с влизането с определения герой!
Играя от няма и 2 седмици и разполагам с 1 герои 90 левел и точно с него не мога да влезна в игра!
Когато направя игра (или се опитам да влезна в такава) стигам до там когато трябва да се отвори портала и така си стои... И след извстно време ми излиза натпис failed to join game моля дайте някакво решение (или поне ябесниение) на проблема!

Smigl
Jr. Member
Jr. Member

пич 23:00 щи се оправи героя :) това е ауто рестарт който влиза в сила в определени часове 15:00, 17:00 и 23:00 ако до 48 часа не ти се оправи се свържи с админите.. Този проблем се получава заради голямото количество ботове, но не се тревожи :)
AbN0rmaL
ziro
Newbie
Newbie

Smigl wrote: пич 23:00 щи се оправи героя :) това е ауто рестарт който влиза в сила в определени часове 15:00, 17:00 и 23:00 ако до 48 часа не ти се оправи се свържи с админите.. Този проблем се получава заради голямото количество ботове, но не се тревожи :)
Баш на мен ли ще ми се случи дето не позлвам ботове мотове!
Мерси за обяснението защото ми стана доста криво че играя 10 дена... от самото си начало и изведнъж БАУ! :)
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

изтърпи само 1 час и си готов :) gl
AbN0rmaL
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Чудесно би било, ако преди да създаваш такива теми, използваш търсачката. За твоя проблем е писано стотици пъти.
zashto