Предложение за сървъра!

viksana
Newbie
Newbie

Добър вечер на всички!Преди да почнете да ме хокате,да ви кажа,че се извинявам предварително,ако не трябва тук да си пусна темата,но не видях къде.
Тя е във връзка с това,че от времето,което съм в сървъра ми направи впечетление,че прекалено много пада сървъра,лагва и това,че трябва да се чака на лайн за да се прави игра.

Имам едно предложение главно към админите,дали няма да е по-добре да се направи следното:
1)Всяко ИП да може да се направи и да се играе от него само с 1 или 2 ацц-та.Това е заради прекалените ацц-та в сървъра и всекидневното крашване.
Знам,че може да се сменя ИП,но поне за половината ще бъде малко по-ограничена играта и ще се оправи малко от малко сървъра.

2)Всеки акаунт да може да използва макс 2 или 3 бота наведнъж,не да пуснат половината играчи по 3ацц-та с по 8 играча и да почне да крашва сървъра ,пак и ще се запази поне малко интригата в играта.

Това не го казвам с цел да обидя някой,просто едно предложение с ,което може би играчите,който играят за кеф,като мен ще се съгласят с мен.

Много благодарности и на екипа на сървъра,много добре се справят с управлението му досега в годините. :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Защо преповтаряш админите?Така или иначе връзките са лимитирани до 2 ( поне така казват ), а и още нещо - не се прави на интересен, като предлагаш по 1-2 аццта, първо, че не всеки има къде да сложи всичките си мулета и т.н. и второ, че акаунтите не заемат нищо освен няколко килобайта ( може и до мегабайти да се стигне, зависи ... ) на ХДД-то на сървъра.Това не пречи на сървъра!Разбира се, ако има 15 000 акаунта и аз съм за изтриването на неизползваните от 1-2 месеца, но все пак максимум акаунтите да са 3000-4000...Това, че ти нямаш примерно 5-6 аццта, трябва ли да кара и останалите да нямат?Айде спрете с тази завист.

П.П. - И не ми казвай, че не завиждаш, защото то това си е скрит контекст ( завистта един вид )...
viksana
Newbie
Newbie

Каква завист бре ?! Ти слушаш ли се,на какво да завиждам,че някой пуска 20 к3ц и има 5 зода ли?!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, мисля, че не е уместно да водите този спор ?
Та по темата:
1. До 8 януари ще бъде така без лимит, повечето от вас са запознати с причинита, мисля, че няма нужда на ново да изнасяме лекции, защо и как.
2. Всяко Ип може да играе с колкото си пожелае акаунра в играта, въпроса е до едновременната игра на няколко акаунта по избор на играча.
Пример:
При ограничение > 3, играчът може да влезне в съвръра с 3 лоадера съответно с 3 акаунта по негов избор, а да притежава, колкото пожелае акаунти.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Дам :) Като ти пречи нещо го отбягваш - това е решението за момента...