Писна ми вече ... а на вас?

Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LickShoT-77- я ми обясни кое по-точно ти харесва ? - да чакаш 3-4 мин докато направиш игра ли .. или ти просто не играеш и разчиташ само на ботовете. Колкото то тези 400 "човека" мога да ти кажа че поне 230-40 са ботове , и да Doomwisher е прав и ние искаме да играем.. не само ботовете , все пак те не гледат line .
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

no bots no line = hf :mda:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Doomwisher wrote: Приятел много е сложна процедурата с Paypal и Verification на Paypal, много хора няма да се справят, а и не им се занимава, нито пък да ходят до банките с IBAN номерата ... А и да не забравяме че повечето са непълнолетни като колегата LickShoT-77- . И дори и хората да имат желание едва ли биха се занимавали да превеждат пари по банков път. Единствената опция са SMS-ите, но тези данни които изнасяш са доста шокиращи ако това е истина трудно ще се съберат пари по този начин :( .
Приятелче разбирам че ти стана много мъчно , че ти казах истината в очите и се разочарова , но все някой трябваше да го направи :) . А и не мисля че е уместно да ме вмъкваш във всяко свое неграмотно писание . Само съвет , нищо лично :)
Fanatic wrote: LickShoT-77- я ми обясни кое по-точно ти харесва ? - да чакаш 3-4 мин докато направиш игра ли .. или ти просто не играеш и разчиташ само на ботовете. Колкото то тези 400 "човека" мога да ти кажа че поне 230-40 са ботове , и да Doomwisher е прав и ние искаме да играем.. не само ботовете , все пак те не гледат line .
Аз не играя само заради ботовете , просто те са помошно средство да се зареждам със руни и т.н. . Просто нямам време , като теб и устатото ми "приятелче" по-горе да ръня , понеже ходя на работа и си имам много други задължения и просто сядам за по 1-2 часа да разпусна малко (за мен това е да си изчистя ботовете , да потрейда малко , лафче с приятели и т.н.) . А и това че повечето юсери не са "прота" , като вас не означава , че са по-малко хора , нали ? А относно това , че се чака 3-4 мин. , аз поне не виждам такова нещо . Справка - в момента има 519 юсера онлайн и лайн ми е максимум 30-40 , което е 3-4 сек , а не мин. . Просто престанете да се впрягате толкова в тази игра , тя е само за забавление , удоволствие и т.н. , не е на живот и смърт . Айде със здраве :cool:
Doomwisher
Newbie
Newbie

Чакай ве пич, аз си пускам темата, а ти си тръгнал да се заяждаш и да правиш шоу тука. От това ползна няма никой! А и каква истина си ми казал ... ти изобщо казал ли си нещо конкретно, освен да поставяш квалификации, да храчиш и да плюеш. Съвсем сериозно те питам ти нормален ли си? Адекватен ли си? Виждаш ли какво пишеш?
"Правил съм го това за да угодя на себе си "
"4-500 Юзъра не им пречело че сървъра падал"
Ти газ ли пиеш бе?
ch1tusa
Newbie
Newbie

Здравейте !

Прочетох темата доста обширно :D и мисля че Доом е доста прав , Дарк намали връзките на 4,5 което според мене е доволно,няма да има толкова лине,херотата не мисля че ще се бъгват толкова много поради ясната причина някои ще пуснат само Follows,други само к3ц а пък повечето стари играчи не мисля че въобще пускат к3ц а само лоадери и Follow.Подкрепям с 2 ръце Доом :) Дано намалите връзките на 3,4 или каквото решите :) но поне да може да се играе защото с 300,400 а понякога и 500 (ping) е нетърпимо да се играе Нормален Дуел пък камо ли Вързано :)
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не спрете да се заяждате ще се наложи да заключа темата. Харесва ми дискусията, но Дарккис даде изчерпателен отговор, а вашето се превръща в мерене на ***** и тъпчене на едно място. Ако имате предложения към сървъра - има си тема. Няма угодия ако не сте го разбрали. Когато имаше ограничение от 2 връзки, половината ореваха света - защо са само две. Сега като няма ограничение - защо се чака. Еми чака се, дайте още две машини и няма да се чака. Достатъчно ясно ли отговорих на въпроса? Същото ще стане и с ботовете. Половината имате достатъчно време да висите по 24 часа и ръните на ръка, да а ама другата половина нямаме това време и какво да не играем ли? Сега ще ми кажете, че има мод, да ама мода не е класик.
zashto
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз не знам защо не ЗАБРАНИТЕ ботовете и не реснете сервера?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нека и аз да кажа нещо по въпроса. В момента,че не е много цветущо положението-не е. С риск да се повторя,потретя и т.н. ще кажа БЕЗ ПАРИ-ТОЛКОВА... това не е клише а си е самата истина. Според вас DarkKiss не го интересува особено много за сървъра ама не е така! Повярвайте ми. Вие,обикновените юзъри и на идея си нямате какво се случва "зад кулисите" и си храните,нареждате по адрес на админите обаче не се замисляте дали сте прави и дали въобще имате право...
Искате по-хубав съпорт? Ами замислете се над Вашето поведение и дали сте го заслужили с каквото и да е-най-малкото с поведението си!
Дарение,ала бала,едно,второ,трето,СМС-и,глупости...само приказки,и то празни приказки! А за това колко остават за сървъра от СМС-ите сами можете да си направите сметка- ~30%
Послепис... :
Така като гледам щом искате толкова много да помогнете а не ви се дават пари а искате по-добри условия за игра може да напраВИМ нещо "по-така"..
Както сте разбрали вече, (ако не сте-ще разберете) всички проблеми са свързани с хардуера (или по-скоро липсата му). Което ме навежда на мисълта,че има хора които са си сменили PC-тата или са ги ъпгрейднали и са им останали някакви части които не са в употреба (може и цяла машина а не само части :) ) и не им трябват. Ако не ви се свидят нека всеки сподели с какво може да удари по едно рамо и да видим кой само приказва и кой наистина има намерение да помогне...
....
Doomwisher
Newbie
Newbie

RootsRagga wrote: Аз не знам защо не ЗАБРАНИТЕ ботовете и не реснете сервера?
1+

С наличния ви ресурс без пари и т.н. ще можете да издържате по 300 реални юзъра ако няма ботове, а и играта ще е по-интригуваща! За всички останали които нямат търпение да имат 99 левел герой и всичко на макс си има дрииминг мод! Какъв е смисала да се ускорявя естествения просцес на развитието на класика чрез кецове, баал ботове и т. н. след като за нетърпеливите и нямащи време хора има дрийминг мод ... и там ще си ориганизират турнири ала бала ... какъв е смисала класика да е бъган от ботове като има дрииминг мод не мога да схвана ...

Послепис: Тея неща съм ги писал още когато сървъра беше пресен, но тъй като тогава нямаше подобни проблеми всички ме плюха. Пък сега идеята изглежда все по-добра ...
По големичките от вас си спомнят какво беше в Хофф и как и там заминаха 3-4 години на вятъра ...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Според мен ще е добре ако се намалят връзките на 3-4 и се забранят бр ботовете
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Lenks
Newbie
Newbie

Аз съм съгласен с мнението, че връзките трябва да се намалят. да речем на 4... Но ботовете да се спират е ясно, че няма да стане... И ми е чудно като няма ботове, защо ще са му на някой повече от 2 връзки :D Aйде преводи за сокети и туристи за руни да, ама...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

!!! БОТОВЕ НА ТОЗИ ЕТАП НЯМА ДА СЕ ЗАБРАНЯВАТ !!!
Спрете да го повтаряте! Едно ла*но колкото и да го дъфчите,дъвка няма да стане! Дадох идея и никой не я отрази.
....
Doomwisher
Newbie
Newbie

Според мен и още две машини да вземете, ламерите са си ламери ще пускат по 20 бота и тях ще ги задръстят ! Като за начало наложенте лимит по ваш вкус ! В крайна сметка всеки ще има един лимит никой няма да е ощетен ! Според мен лимита като си беше на 2 си беше супер. И не мога да разбера тези които недоволстват от това лимита да е на 2 ?!? Какъв е смисъла примерно 4 бота да праят по 300 ръна за една нощ като примерно 2 бота могат да правят по 600 ръна на нощ като не чакат по 1 мин на опашка. Ей тва някой ако ми го обясни ще го призная! Да не говорим че сървъра пада, ботовете се бъгват и така нататак ... Искам някой да ми обясни предимството на това да няма лимит че аз не мога да схвана нещо !
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

От тия ботове си сърбате попарата, обезсмисля всичко. За какво играете бе хора да си показвате картинките или таблицата каде ви е дигнал бота? Това ли ви е играта?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Машини + лимит от 3 или 4 конекции и работата заспива. Казвам 3 или 4 защото наистина има хора които злоупотребяват ( с по 6-7-8-9 бота от 2-3 PC-та в тях )
....
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

За да няма сърдити най добре е да не са 2 връзки, но и да не са без лимит връзките:) примерно 4 или пет така е средно положение :D който не иска ботове има си сървар да влиза там (fubar) който иска всичко на мах пак си има сървар
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

3-4 връзки според мен устройват всички.. (поне нас , хората без к3ц :Д)
bogala
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: !!! БОТОВЕ НА ТОЗИ ЕТАП НЯМА ДА СЕ ЗАБРАНЯВАТ !!!
Спрете да го повтаряте! Едно ла*но колкото и да го дъфчите,дъвка няма да стане! Дадох идея и никой не я отрази.
И аз съжелявам , че никой не отрази идеята която за мен е доста добра... който има какво да дари на сървъра като хдд или пари (10лв макс на човек Х 200 максимален брой да пратят.. даже се съмнявам :D ще стане г/д 1500-2000лв което мисля ,че е пре-достатъчно за памет) , но това вече е доста оптимистичен вариант , направо да си го кажем невъзможен !
Само поради факта , че хората решиха да поспорят дали да има ботове или не... Не се ли замислихте колко му е да отделиш примерно за 2 месеца да пратиш 2 смс по 4.80лв.?

П.С. Които пушат цигари няма да е проблем да не си купим 2 кутий отрова :D
Затова с удоволствие бих пратил 10 лева за хубав сървър в който всички ние играем и се радваме по някакъв начин. Поздрави :angel:
kwo stawa
amfetamin
Newbie
Newbie

Напълно съм съгласен с доом.Пълен рес на сървъра и забрана на ботовете.Можеби единствено бр ботовете трябва да останат,за по-бързо дигане.Не за друго,ами защото иначе един герой ще го правиш една седмица. \) Лично аз точно заради ботовете влизам 1 път в седмицата.Не за друго,ами защото за няколко месеца направих всичко и ми стана безинтересно. \)
П.П. Едва ли това ще стане... просто изказвам мнение,да не се засегне някой с нещо. \)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

bogala wrote: И аз съжелявам , че никой не отрази идеята която за мен е доста добра... който има какво да дари на сървъра като хдд или пари (10лв макс на човек Х 200 максимален брой да пратят.. даже се съмнявам :D ще стане г/д 1500-2000лв което мисля ,че е пре-достатъчно за памет) , но това вече е доста оптимистичен вариант , направо да си го кажем невъзможен !
Само поради факта , че хората решиха да поспорят дали да има ботове или не... Не се ли замислихте колко му е да отделиш примерно за 2 месеца да пратиш 2 смс по 4.80лв.?

П.С. Които пушат цигари няма да е проблем да не си купим 2 кутий отрова :D
Затова с удоволствие бих пратил 10 лева за хубав сървър в който всички ние играем и се радваме по някакъв начин. Поздрави :angel:
Какви 10 лева -като краен потребителследпоредицата от посредници ще се получат отпимистично-50 % от стойността им, кетопри сега действащото законодателство изисква и административни разходи- наем на сървър,хостинг, интернет доставчик, данъци и т.н. с две думи -работа за престиж на хора имащи излишни доходи за задоволяване на личните си хобита и запълване на свободното време . Те получават някакви мизерни да не кажа мижави пари от пратените до "монополните" организации притежаващи лиценз за предоставяне на мобилни услуги на територията на страната ни смс .
Поради което съм на мнение, че генерираните средства от смс ще са крайно недостатъчни за изработка, поддръжка и администратиране на сървъра. :)