До Админите

cyber_surfer
Newbie
Newbie

Здравейте, не съм сигурен дали точно тука трябва да пиша /извиявам се ако не е правилно/ но искам да се допитам за нещо ...
Разглеждах форума и в него основно наблягате /поне такъв извод вадя от мненията Ви/ на доблестта, честта и прочие ...
Ситуацията е следната:
Днес както си играх в сървара влезе лице (назоваващот се с акк. "1xtra") който без да попита изпълни куест /пинделскин на HELL/, който е важен за мен /развивал съм се за него/.
Не си заслужава да си хабя нервите за една "игра", но питам защо трябваше да си хабя времето през последния месец /с няколко безсънни нощи/ за да влезе някой си "Х" и да провали ВСИЧКО!
П.С. акк ми е "cyber_surfer" герой "Catrin"
П.С.С. Извинявам се отново ако съм писъл на неправилнто място
dr0m
Hero Member
Hero Member

Шанс брато... Има възможност все пак да ти върнат куеста, но за напред внимавай с кой играеш в игра.Предполагам е било в оупен гейм, така че едва ли ще му направят нещо на тоя ...
Ninj4
Newbie
Newbie

Незнам за местото но това не е проблем на админа никои не те е карал да даваш парти на когото и да било за теб е бил важен да ? но за него не и тои си го е испълнил според мен няма виновни !
cyber_surfer
Newbie
Newbie

Работата е там, че аз не съм давал парти ... играта беше от типа BR и ботовете в нея дадоха party на всички ... според мене не е правилно ВЪПРОСНИЯ човек да приема party-то и да изпълнява куеста /ако толкова искаше можеше да си го бие без party/. Според мене това е направено с ЦЕЛ да не може да се убива повече пинделскин ... :(
Ninj4
Newbie
Newbie

Незнам с каква цел е направено има свякакъв тип хора такаче пак казвам според мен няма виновен !
cyber_surfer
Newbie
Newbie

Т.е. според теб трябва да си ИЗТРИЯ героя и да забравя просто така 1 месец стоене пред компютъра ??? :secret:
Ninj4
Newbie
Newbie

дано ти помогнат брат аз по думите на доИТ мисля че ти е върнат клеста провери ...
cyber_surfer
Newbie
Newbie

Не ... не е :( ако все пак има шанс ... ще съм много благодарен на админите ... и ще си вземе поука ...
Ninj4
Newbie
Newbie

Стискам ти палци честно казано и аз чакам за да видя дали някога ще игаря Диабло :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма как той да ти е изпълнил куеста ако ти не си бил в местността където трябва да се изпълни куеста.
Никой няма да бъде наказан за такова нещо.
....
cyber_surfer
Newbie
Newbie

Нека доуточня ...
1-во куеста е изпълнен - нихатлакт /или както там се казва/ е УБИТ :(
2-ро не тарся наказание /ако може да ми се оправи куеста - ОК /
3-то не бях в местността ... но ме препрати направо да говоря с Аня /след като този уби нихатлак/

Благодаря за отделеното внимание!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пак заповядай :)
....
cyber_surfer
Newbie
Newbie

Само да попитам /може би вече ставам нахален, но от това зависи бъдещето на героя ми :( / ... в крайна сметка ще се оправи ли куеста или не ...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Трудно може да ти се върне quest-а, поради невъжноста да се пипат героите в сървъра.
cyber_surfer
Newbie
Newbie

Тогава ще започвам нов герой ... БЛАГОДАРЯ ВИ ВСЕ ПАК ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ и се извинявам ако съм Ви затруднил с нещо ... :angel: