Що за Малоумни банове има в тоя сървар?

JustLooseIt
Newbie
Newbie

Кви са тия прости банове в тоя сървар е.. оня ми вика мухал аз му викам боклук и вече банн.ТУИ че някои админи тука се имат с някви играчи в сървара и им помагат..ема тей е и по тоя начин си губите играчите и никога няма да може да преоспее сървара.ЧАО!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, в този сървър никога не се е процедирало по този начин, няма и да се процедира - "админски приятели, комшии, братя, сестри и прочие", излезеш ли извън правилата > Бан. Това е, което мога да кажа за "приятелите". Относно това, че "оня ми вика мухал аз му викам боклук и вече банн", тъй като не мога да се изразя по точно и по ясно, преди време един наш колега, каза следното):

Научете се, когато ви бият без да не биете и вие, защото после ще лежите чуждото наказание. By xpiiz

Цитирам по памет... ако някой все пак ги изрови да ми ги каже, да редакритам.

Та по този повод е това, като онзи ти е казал мухал, защо си му отвърнал ? Ами не се качил снимките как те обижда.

Без лоши чуства.
С уважение,
екипът на Dreaming-bg.com
JustLooseIt
Newbie
Newbie

и аз сам човек и имам някакво самочуствие.Защо тоя трябва да ме обижда и аз да стоя и да го гледам?И защо админа като видя че тои ме напсува пръв 1во не банна него след като АЗ го напсувах банна мен ?!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да, хубаво имаш самочуствие, но така ли трябва да се държиме, дори и че това е една игра... това ли му е обиждане, злоба, завист, ненавист един към друг. Много пъти съм давал пример, че това е като личния живот, на един и същи принцип е, разликата е, че не се познаваме.
Когато си го напсувал и са те баннатли, сигурен съм, че и другият потребител е баннат.
Но така ли трябва да се прави ? Ето над това се замисли и си мисли за напред как ще играеш,
когато те псуват и ти да псуваш и да му търпиш наказанието ?
Нали знаеш има няколко приказки, че идиота бие умния, само защото първо го сваля на неговото ниво и после го довършва с опита си.
И аз съм бил и от едната страна и от другата (като потребител, като админ, като съпорт и прочие).

Без лоши чуства.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Здравейте, в този сървър никога не се е процедирало по този начин, няма и да се процедира - "админски приятели, комшии, братя, сестри и прочие", излезеш ли извън правилата > Бан
Стига бе.. от всички възможни хора във този форум това точно ти ли го каза ? Човека които "продава итеми за реални пари" , а си играе във сървара (няма бан естествено) и итемите от ацц-тата си обра ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Аз донякъде подкрепям Тяната, но не защото продавал предмети Димо... Няма какво да се правим на ударени от камион. Хора, всеобща тайна е, че си ги има тия хора на админите, дори и да ме баннете за изказването ми, вие пак ще си имате тези приятели ( на админс говоря ). Сега, не говоря за всички админи, но все пак...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че не му е мястото тук и сега да се коментира тази история ( изцепка от моя страна )
Но нека този, който е безгрешен да хвърли камъка първи ?
Та по същество, банът, който ми беше наложен за "продава итеми за реални пари," беше свален, тъй като беше нова година, както всички знаят, администаторите на сървъра дадоха втори шанс на доста потребители(в това число и мене слагам, за което съм им изкрено благодарен). А колкото до акаунтите, почти всички, които ме познават, знаят, че в момента разполагам с едно скромно паладинче 95-96 левел. Всичко друго си е заключено с итемите!
Както по горе казах:
Цитат на: BnC4aDeL в Днес в 10:35:48 pm
Здравейте, в този сървър никога не се е процедирало по този начин, няма и да се процедира - "админски приятели, комшии, братя, сестри и прочие", излезеш ли извън правилата > Бан.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Та бана ти дори не беше описан в бан листа.. колкото до итемите в ацц-тата .. какато ти казах и в скайпа .. хубаво е като говориш да си вярваш. Това беше от мен , Поздрави :)
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

"Що за Малоумни банове има в тоя сървар?" донякъде сте прав, не трябваше да ви правя компромис, за което съжалявам следващия път ще бъда по коректен в това отношение.
Колкото до това кой имал "приятел" и кой не аз виждам нещата по съвсем друг начин:

Code: Select all

[21:22:19 ]* 87.119.64.242 banned for 1 day 0 hours 0 minutes 0 seconds by dreaming.
[21:22:36 ]* 82.103.79.205 banned for 1 day 0 hours 0 minutes 0 seconds by dreaming.
Не ми говорете за отговорности, след като вие не можете да поемете отговорността, че сте сбъркали някъде с действията си.Хора некомпетентни и нямащи връзка с темата да се въздържат от коментари.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Цитирам по памет... ако някой все пак ги изрови да ми ги каже, да редакритам.
По памет или не посланието е ясно. Поласкан съм, че ме цитират вече :D
..::XpuCo::.. wrote: ...П.С.2. Господин dontmezanimavai вие сте един от играчите в сървъра,чиято слава ги предхожда още щом влезете в игра дуелз може би половината се опитват да ви изнервят за да започнете да ги бието,обръщението ми е не само към вас но и всички останали играчи:Спазвайте правилата за дане носите чуждо наказание!
Shadоw wrote:
Mon Apr 20, 2009 2:15 pm
Научете се да си търсите правата,а не като ви бият и вие да биете,после да носите чуждо наказание.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

JustLooseIt wrote: Кви са тия прости банове в тоя сървар е.. оня ми вика мухал аз му викам боклук и вече банн.ТУИ че някои админи тука се имат с някви играчи в сървара и им помагат..ема тей е и по тоя начин си губите играчите и никога няма да може да преоспее сървара.ЧАО!
JustLooseIt wrote: и аз сам човек и имам някакво самочуствие.Защо тоя трябва да ме обижда и аз да стоя и да го гледам?И защо админа като видя че тои ме напсува пръв 1во не банна него след като АЗ го напсувах банна мен ?!
Този екземпляр вече тотално ме увери , че няма повече от 14-15 годинки . Не го казвам просто така , това че неможеш да издържиш един ден без диабло , вече тотално ме води на мисълта , че си някакво пристрастено , хленчещо и т.н. дете . А относно това , че съм "приятел на админа" :laugh: , не трябваше ли тогава да оттърва бана ? А и това че ти започна всичко в чата е пределно ясно и недей да смееш да спориш , понеже имам скрийнове за да докажа , просто не искам да ги качвам и да те унижавам допълнително ! Приятна вечер :cool:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ликшот, айде да не съдим хората по едно изказване или правопис, защото самия ти не пишеш изобщо правилно : ). Колкото до темата, въпроса е ясен, няма какво да се коментира според мен, обидата е на лице и бана е на 100% заслужен : ).
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Ликшот, айде да не съдим хората по едно изказване или правопис, защото самия ти не пишеш изобщо правилно : ). Колкото до темата, въпроса е ясен, няма какво да се коментира според мен, обидата е на лице и бана е на 100% заслужен : ).
Как точно ти ми казваш , че не пиша правилно ? Чел съм повече от половината ти постове във форума и мога да кажа за учителят , който ти е писал 3 по български , че или не е българин или е пълен глупак/чка . В този форум няма човек , който да пише по-правилно от мен , така че детинската ти забележка е напълно не на място ! И ще те помоля да спреш да си вреш носа , там където не му е мястото и никой не ти е поискал мненийцето . Тук се обсъжда тема , с която нямаш нищо общо , а аз имам и затова пиша ! Извинявам се за излишният пост , но просто този индивид дразни не само мен , а и още доста хора във форума и е време някой да му даде почивка... Не казвам какво да правите , просто "мушенето" му във всяка тема е меко казано дразнещо...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Като си много грамотен, хайде да ми кажеш защо поставяш запетаята където си поискаш? Или пък, да ми покажеш една моя груба грешка : ?? .
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Понеже LickShot-77 е приятел на администрацията и беше предизвикан получава 10% уорн за спам. DoIt от своя страна получава нови 20, защото след хилядите предупреждения не спря да се меси навсякъде, особено там, където никой не го е питал.
zashto