Здравейте нов съм и искам да играя на Dreaming bg classic server,но имам проблем

firelevski
Newbie
Newbie

Здравейте на всички д2 геймъри :)
Искам да ви попитам защо немога да влезна с името и паролата,която регистрирах в сайта(отдолу ми изписа успешно е създадено може да влезнете в играта.
Преди това ми инсталира някакъв патч за дреаминг.
Извинявам се много,но никъде не намерих из форума това,което ми трябва
Та какво не правя като хората искам да играя :)
drek
Full Member
Full Member

Името(акаунта) трябва да бъде одобрен от администратор и след това ще можеш да играеш с него.
b0gala
Jr. Member
Jr. Member

Здравей , при мен също беше така като почвах и се оправи като регнах ника повторно. Пробвай пак да регнеш ацц-то , ако не стане питай админ :)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Пробвай тук!
topic2620.html
Cronaldo
Newbie
Newbie

здравейте и от мен и аз искам малко помощ ако е възможно .. така значи искам да истегля този рег файл за да мога да играя но като цъкна download чакам малко и ми излиза горе в ляво прозорец който ми иска парола и потребителско име нз какво да права опитах се всичко но немога да го изтегля .. моляви помогнете някак си или ако е възможно ми го пратете или по пощата ([email protected]) или сайп (logitech1) благодаряви предварително :)

[admin]Здравей, пратих ти лично съобщение със скайпът ми намери ме и ще ти помогна :)[/admin]
firelevski
Newbie
Newbie

Добре какъв е срока за одобряване и как мога да разбера,че акаунта ми е одобрен
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Влезни си с потребителското име и опитай пак!! това с което си се регистрирал в сайта :)
nuzunov
Newbie
Newbie

Здравейте,
и аз се регнах, но изобщо не ме пуска в сървъра а няма как да влеза отново в сайта т.е. да се логна, защото никъде не виждам бутон за изход.
Много ми се играе, кажете как да го направя за да съм вътре и да цъкам.
Мерси предварително \)