Вземете го пооправете малко...

nonst0p
Newbie
Newbie

Здравейте! Омръзна ми през 1 час бота ми да бъгва и после да немога да вляза цял ден незнам защо става така ако може някой да даде обяснение и как може да се избягва
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

nonst0p wrote: Здравейте! Омръзна ми през 1 час бота ми да бъгва и после да немога да вляза цял ден незнам защо става така ако може някой да даде обяснение и как може да се избягва
Проблема тук е в бъгавия к3ц а не в сървъра. Бъг-а се появява най-често ако има претоварване на машината ти, интернета ти лагне или нещо такова. За жалост няма как да се избегне.. късмет е. Направи си още един герой и като се бъгне единия, пусни другия :)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Ми аз като са ми бъгнали 8 героя \( без да пускам ботове! просто влезна в някоя игра излезна и влезна в друга и бъг failed game и чакаш да дойде рестарта :( и после пак така!Така просто никва игра не става :mda:
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тук определено проблемът не е в сървъра, а в интернета ти или компютъра, а може и в двете.
zashto
nonst0p
Newbie
Newbie

приятелю с 2 бота едва ли ще се натовари толкова + това единия бот е Abot.. в друг сървър не ми е правило проблем никога
yoo0
Newbie
Newbie

На мен jsp-то ми се бъгва много често, а катрицата нито веднъж не се е бъгнала. От което си правя извода, че проблема не е нито в сървъра, нито в машината , а в самия бот. Вероятно, ако се намери по-читав скрипт ще се реши проблема.