Отново тема за Uber Diablo

HandOfJustice
Full Member
Full Member

Преди 4-5 дена реших да си бия убер. Бях насъбрал едно хубаво 7 мулета пълни с ел-ки. Почвам да продавам. Нищо. Питам в чата, то със сож-ове е било вече. Може ли да попитам, защо няма никаква информация за обновлението? Преди 3-4 дена, когато питах, гледах във форума и 1 тема нямаше, темата от Destruction си беше същата. Само 2-3ма в чата знаеха, а аз си останах прецакан с 7те мулета. Мисля, че е редно да се уведомява за такива радикални промени
ForeverDiablo
Newbie
Newbie

Admini zashto ne napravite ubera da go predizvikvame sas hel runi ili neshto po lesno zashto ste go napravi li taka imam samo edin kamak oshte kogato beshe sas el runite haide napravetego po lesen kakvo tolkova
SnowDanger
Newbie
Newbie

Да с хелл руни ще е добре,защото шадат рядко,а на който му падне надали ще я даде за убер :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Първо. Вече не съм админ, не следя какво се случва със сървъра, за това не ви уведомявам за промени.
Второ. Всеки път, когато влезеш в игра ТИ СЕ КАЗВА С КАКВО СЕ ОТВАРЯ УБЕРА. Това, че вие не четете, не означава, че екипа не си е свършил работата!

http://prikachi.com/images/518/2880518g.jpg
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Първо въпроса ми не беше определен точно към теб, а към хората, които са направили тази промяна.Второ как смееш да твърдиш, че този надпис по някакъв начин помага? Тъй като, ок добре, виждам го, но той по НИКАКЪВ НАЧИН не ме е предупредил за тази промяна. Изправени сме пред свършен факт без никакви ппредупреждения
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

HandOfJustice wrote: Второ как смееш да твърдиш, че този надпис по някакъв начин помага? Тъй като, ок добре, виждам го, но той по НИКАКЪВ НАЧИН не ме е предупредил за тази промяна. Изправени сме пред свършен факт без никакви ппредупреждения
Да, смея да твърдя, че помага! Ако пишеше някаква обида за теб, веднага щеше да скочиш на нож, нали? \) Стига глупости, предупреждава те всеки път, когато влезеш в игра. И не стига, че си го видял, а продължаваш да се жалваш за тези Ел Руни, които си изгубил. Ти си си виновен, а не екипа. Всичко си го пише "черно на бяло" така да се изразя.
tdrv90
Newbie
Newbie

Като беше с Ел-ки пак си показваше "Stone of Jordan"... Някой от екипа може ли да внесе малко яснота по въпроса или да се обнови тая тема евентуално:
https://dreaming-bg.com/topic1958.html?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма как да пишело, че се е отваряло със сожове, когато се правеше с Ел Руни. \)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Все едно говоря със стена. ОК. Пишеше, че се отваря с ел руни. На следващия ден със сож-ове. КЪДЕ БЕШЕ НАПИСАНО ЗА ТАЗИ ПРОМЯНА? това ми е въпроса не разбра ли..?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това, че те е мързяло да прочетеш, нещо което ти го изписва всеки път, когато влизаш в игра, при никакъв случай не е наш проблем.