Тема за турнирите

HandOfJustice
Full Member
Full Member

Откакто играя имам афинитет да участвам в турнир. Без значение какъв е той. С удоволствие бих се пуснал, но ме спират 2-3 неща. Мисля, че ако се поправят много хора биха се включили, а не само типичните 5-10, които се знаят кои са. Първо основата причина толкова малко хора да участват според мен е високата входна такса - Lo. Ако се намали на 4 пъти /vex/ или дори даже gul ще могат да се включат не само богати играчи и ще стане малко по-интересно. На второ място бих изтъкнал неясното разпределение на събраните входни такси. Ако аз имах достатъчно време бих казал: "Събраните входни такси след това се разпределят на първите три места съответно 1. 60% 2. 30% 3.10%" и ден преди самия турнир да спра записването на нови играчи и да определя тези проценти. Според мен с ясната представа за какво се играе, много повече хора биха се включили /Давам векс спечелвам бер/ - доста хора биха се записали с тази идея за лесна печалба. И може би третата идея за повече състезатели - по-голяма реклама в самите игри, защото не всички влизат във форума или в чата. Последното нещо - записаните играчи за All class турнир - да не се казва клас на героя, все пак щом може с всички видове класове герои, защо да го назоваваме какъв е. аз лично не бих искал да си изкарвам последния коз и да се знае с какво ще играя, защото лесно може да се намери анти-герой, и някои "тарикати" да разгледат записаните и да си кажат "ето двойките с какви герои да се запишем да можем да бием". Т.е. записването да става с назоваване само на име на Акаунт и име на герой (не, че не може да се щтракне на Ladder и да се види, но някои може да ги няма в Ladder). Трябва да има по-вече скрити тънкости и ще има по-голям интерес. Бих участвал в съставянето на такъв турнир, но ако има няколко човека, които да ми подпомогнат в организирането (задължително и поне 1 админ). Съжалявам, че поствам темата в този раздел, може би трябваше в самия раздел турнири, но ми се видя глупаво да има тема сложена ей така между теми само с турнири.