Рестарт?

SnowDanger
Newbie
Newbie

Хора,кажете веднаж и завинаги ще има ли рестарт?Всяко нещо си има някакъв цикал...(Сезоните,Смяната на президент,края и началото на футболен сезон...)Та и тука трябва да се знае кога.Нека се пусне 1 воте с Да или Не и да се гласува.Мен лично не ми харесва че дропа е намален,което идва от това че в сървар има много итеми за траде а малко копувачи,и продалжават да се вадят хора изкарали нещо с някой бот и да му искат сур,а цената му сега да е охм.(И цените много паднаха)
Аз съм за рестарт,1 от модераторите или админите не го знам кав е (Митко) беше писал че има всичко и вече не намира смисал да играе и да ръни.Дали само той мисли така?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аве мно марсианци има тука какви дропове какви 5 лева ? :laugh:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Рестарт или нов сезон рано или късно ще има, а кога ще има е друг въпрос, това е нещо което още не сме го решили.
SnowDanger
Newbie
Newbie

Но нека когато дойде този момент,да ся обяви поне 2-3 месеца по рано :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

3 Месеца обявяване са напълно достатъчни да обезсърчат всеки потребител да продължи да играе в сървъра, което води до липса на почти всички потребители. :)
Doomwisher
Newbie
Newbie

Аз играя от 1 месец и вече ми се отщя ... главно заради ботовете, бъгнатите герои, падането на сървъра, чакането на опашка ... Благодарение на тези ботове има герои които са облякани все едно са излезли от дрииминг мода ... Не мога да разбера защо след като си има дрииминг мод има ботове в класика. Това колкото и да се опитам да го осмисля не мога да го схвана! Сега някой ще каже (аз бачкам по-цял ден... прибирам се пребит... искам да разпусна за 1 час... нямам време да ръня по-цял ден...). Нали за това е мода бе? За 5 мин си правиш героя мечта и играеш дуели ... Къв е смисъла да се прецаква естественото развитие на класика с ботовете не разбира !? А за това че след евентуален рес ще загубите повечето потребители, не е вярно ще загубите само онази част от играчите която не играят играта за удоволствие, а за избиване на комплекси!
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

Doomwisher wrote: Аз играя от 1 месец и вече ми се отщя ... главно заради ботовете, бъгнатите герои, падането на сървъра, чакането на опашка ... Благодарение на тези ботове има герои които са облякани все едно са излезли от дрииминг мода ... Не мога да разбера защо след като си има дрииминг мод има ботове в класика. Това колкото и да се опитам да го осмисля не мога да го схвана! Сега някой ще каже (аз бачкам по-цял ден... прибирам се пребит... искам да разпусна за 1 час... нямам време да ръня по-цял ден...). Нали за това е мода бе? За 5 мин си правиш героя мечта и играеш дуели ... Къв е смисъла да се прецаква естественото развитие на класика с ботовете не разбира !? А за това че след евентуален рес ще загубите повечето потребители, не е вярно ще загубите само онази част от играчите която не играят играта за удоволствие, а за избиване на комплекси!
Не всичко е пвп :) Аз примерно нямам нито един герой пвп, а мога да си го позволя. Има хора, които обичат да трейд-ват и да си събират рядки предмети.

Проблем е бъгването на героите да, но за жалост няма решение за момента. На мен лично само ботовете ми се бъгват. До сега не съм имал герой, който аз играя и да е бъгнал. Може да се сложи още 1 рестарт например за да намали времето за чакане. Другия вариант е като мен, много герой, ако един бъгне, пускаш другия :) За Ohm ти правят до лвл 60 герой ако те мързи...

Но хора, помислете. В battle.net съм играл доста време, там нямаш право на мапхак, год хак, ботове или каквото и да е било друго. Даже не можеш да правиш рънове, ако направиш повече от 2-3 игри за определен период от време отнасяш Realm Down за часове..
yoo0
Newbie
Newbie

Doomwisher wrote: Аз играя от 1 месец и вече ми се отщя ... главно заради ботовете, бъгнатите герои, падането на сървъра, чакането на опашка ... Благодарение на тези ботове има герои които са облякани все едно са излезли от дрииминг мода ... Не мога да разбера защо след като си има дрииминг мод има ботове в класика. Това колкото и да се опитам да го осмисля не мога да го схвана! Сега някой ще каже (аз бачкам по-цял ден... прибирам се пребит... искам да разпусна за 1 час... нямам време да ръня по-цял ден...). Нали за това е мода бе? За 5 мин си правиш героя мечта и играеш дуели ... Къв е смисъла да се прецаква естественото развитие на класика с ботовете не разбира !? А за това че след евентуален рес ще загубите повечето потребители, не е вярно ще загубите само онази част от играчите която не играят играта за удоволствие, а за избиване на комплекси!
Виж сега, Диабло 2 вече никога няма да се играе така, както се е играла предни 6-7-8 години. За класик, в смисъл на баш класик, без ботове, в момента няма почва. Виж в нон ладер че играят 3-ма човека.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не знам колко теми ще пуснете, в които ще дъвчете едно и също нещо... Да ви кажа някои факти - дропът не е намален. Така ти се струва, защото най-вероятно си играл някъде, където е увеличен.
Doonwisher - ти не знам от кога играеш Диабло, но да не правиш разлика между ДМ и класик...
Както каза Maz0 рестарт рано или късно ще има, прекалено рано е да се обяви от сега.
zashto