Искам Справедливост !!!!

fearless1
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: Приятел,какво правим? Мисля,че знаеш на кого е тоя скайп павката??? Искаш ли да ви тегля по една густа и на двамата? A?! Предлагам ти следното: говори с твоя недоносен,"леко" ограничен приятел който явно му е някаква мания да краде (има и други прояви), да върне нещата които е ОТНОВО СТЕ откраднали и да спре да краде за напред. В замяна на това ще си затворя очите. Но...ако до 48 часа ограбения потребител не напи6е тук в тази тема,че нещата са му върнати ДО ЕДНО,ТИ и КРАДЕЦА ще получите по един скромен постоянен бан НА ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИЦИТЕ ВИ и тогава ще ви питам как ще крадете

Сега ще кажеш "Ама какво общо имам аз??" Ами общото е,че като гледам в момента въпросния крадец е влизал и в твоите акаунти, което от своя страна те прави съучастник (ОТНОВО) !

Та избора е ВАШ дали ще играете в този сървър. 48 часа текът от сега !!!

Joola2, Tibhar, Joola4, Joola, Alchemist, Joola3, Tibhar1, Tibhar2, CircoIoco, Alchemist2, mnmI_god1, teodorpower
46.40.109.138
Това е ип-то и ацц-та момчето е съгласно да върне всичките ми предмети но няма кой да махне банн-а .Защо админите се прават на ударени и аз не мога да си получа нещата обратно ????
missing
Full Member
Full Member

topic1416.html от тук виждаш кой от хората ти върши работа...
Цъкаш МОИТЕ СЪОБЩЕНИЯ.
НОВО СЪОБЩЕНИЕ
Пишеш на някой админ.
Админа като види ЛСто ще оправи нещата...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей, намери ме в диабло.
Acc.Justice и ще се разберем.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нали знаете, че ако админа баннал играча, няма желание на крадеца да му се свали бана, няма какво да направите по въпроса.