Въртене на грандове

ch1tusa
Newbie
Newbie

Бих искал ако може линк към темата, защото помна че четох някъде но немога да я намера ако не Даркман ако може да направи 1 :)
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С 3 перфекта и е желателно гцто да е 95+лвл за да може ти върже скилар 40+живот
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

мен кажи ми само как разбираш чарма от кои левел е ? чарми от балл на хелл кои лвл са ?
drek
Full Member
Full Member

от Бал са 99 лвл
На мапхака ти пише кой лвл са чармите
missing
Full Member
Full Member

Като цъкнеш 9 (при мен е 9 поне) след името на чарма ти изписва в скоби () левела на чарма \)
Djihad
Full Member
Full Member

Влизаш в мап хак даваш "Edit Config Filne" отваря ти файл word формат,там даваш опиця за търсене "ctrl+f" и пишеш "item level" като ти го намери го правиш,ако е "0, -1" или "-1, -1" да е "1, -1" и даваш сейв и си пускаш на ново мапа и всичко ти излиза накрая със скоби кой левел е.

За да ти помогна,ако не можеш ад се справиш и искаш сам да си вадиш чарма,единствено гадинките Диабло,Нихалтак и Баал са 90+ левел чудовища - съответно Диабло -94 Нихалтак 95 и Баал 99.

Както някой по-горе ти каза,необходимо е чарма да е 95 + левел,но и с чармове от диабло 94 - става - лично съм го тествал ]
Si vis pacem...para bellum
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

мхм 10х момчета ама маи мапхака ми не е такъв :D
Karmelo
Newbie
Newbie

Вчера намерих Гранд чарм от Найтхалак и нивото на чарма е 95.Искам да ви попитам има ли значение дали чарма ще е скилър или просто Гранд Чарм,който е 95лвл,за да го въртя и да стане скилър с 40+лайф. и да ви питам много ли пърфекти ще са ми необходими за да се получи скилър с лайф или е до късмет?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Karmelo wrote: Вчера намерих Гранд чарм от Найтхалак и нивото на чарма е 95.Искам да ви попитам има ли значение дали чарма ще е скилър или просто Гранд Чарм,който е 95лвл,за да го въртя и да стане скилър с 40+лайф.
Няма значение .
Karmelo wrote: и да ви питам много ли пърфекти ще са ми необходими за да се получи скилър с лайф или е до късмет?
Всичко е до късмет . Към 5-6 героя пални с перфекти . :)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

добрее ма аз вчера въртех 4-5 героя свет ми се зави и кво 1 комбат скилар без life :D а чарма ми е от баал 99 левел :laugh:
SnowDanger
Newbie
Newbie

Затова по добре си сабери 40 перфекта и ги продай,отколкото да вартиш и да не стане нищо :D,Риск печели,риск губи.