Запитване за изгубени итеми?

vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Бях пуснал бот с енигма заки абе бот направен който естествено може да си носи итемите :) но явно е бил насъбрал фулки много и като са го убили и фулките отиват във инвентара и няма място да си вземе итемите \( и от там прави нова игра и го убиват 2 път и воала взима новия труп а той без итеми :( енигми заки колани цта сичко губи :mda: Та да питам възможно ли е? и ако е така внимавайте всички за тези фулки повече от 4 в колана не слагайте!!
missing
Full Member
Full Member

как да не слагаме като бота сам си ги сабира фулките от земята ? :nenormalniste:
Ако имаш снимки ала бала доказателства, че си имал тези итеми и т.н. може и да ти помогнат... ама само така както си го написал едва ли... \)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

става на въпрос за hammer за trav :* И ще му зададеш да не събира фулки приятел! нали се пак е с год :mda:
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Заради тази голяма загуба почти се бях отказал от играта от яд :( неколко дни ги жалих тия предмети като се има предвид че ги купих няколко часа по рано и си окомплектовах палата :laugh:
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

кво очакваш от тия бъгави ботове ?
missing
Full Member
Full Member

Как ще го докажеш, че си ги имал тези предмети...
+ това за пръснат леш мисля, че няма кой да се занимава да ти връща предметите... поради простата причина, че в повечето сървъри това не се практикува, защото не е бъг на сървъра, а грешка на играча :punish:
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Знам че е моя грешката :) просто питам възможно ли е като фулките ти задръстат инвентара така да стане? и да предупреда другите да внимават!
missing
Full Member
Full Member

Възможно е ... Ако няма стр. да си вдигне предметите... Примерно ако енигмата иска принципно 65 стр (примерно го казвам) а ти го нямаш бота неможе да вдигне леша ако инвентара е пълен. И така се губят предметите... То тва и на дуел може да стане ако ти е пълен ив-а с скилари и така нататък...
yoo0
Newbie
Newbie

За тoва ботовете с viper и wizarspike :D
amfetamin
Newbie
Newbie

yoo0 wrote: За тoва ботовете с viper и wizarspike :D
Моя единия няма почти нищо по него.За оръжие съм му сложил едно от акара,щит бял някъв,един пръстен няма и пак си бие чуково и не е умирал нито 1 пат. :D :D
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Абе ботове с viper ама ще те видя с паладин на баал ка ша стигне :D
missing
Full Member
Full Member

За това правиш 3 паладина примерно. 1 с който ще играеш и ше е за Бал бот другите 2 с тъпи итемз за к3ц ... То това е практика на всички... Дори и най-ботатите к3цтата са им с вайпъри и тем подобни тъпотии....