Нещо ,което си заслужава мнението.

dr0m
Hero Member
Hero Member

Абе то от този форум излезе, че всички са против ботовете, а всъщност целия сървър пуска!
Разберете го най-накрая, няма как да променим политиката на сървъра, екипа решава какво да прави и какво да НЕ прави!
tijaja
Newbie
Newbie

Айде и аз да драсна едно коментарче по темата. Така тая игра е над повече от 10 години, и никой в днешно време няма да седне и да ти играе цял ден игра за да руни ръчно, е с изключение на лапетата, нямам нищо против да има 3-ти реалм.А за ботовете направете на 1 ацц да са определени еди колко си време ан ден на бот например 10 часа на ден за бот на 1 ацц :) и мисля че ще е по-добре \).

Поздрави, tijaja
amfiteatbr
Newbie
Newbie

хах какви са тея празни работи 10 часа на ден как мислиш че могат да го следят това нещо ... аз 1 тема сам пуснал от сутринта никои не я поглежда ти ...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Добре бе хора, защо сте я качили изобщо тая игра на компютъра, като сами си казвате, че не ви се играе?? Ама така си противоречите... Кой ви кара да ръните 10 часа на ден, изобщо кой ви кара да ръните? Дъвкате едно и също от около 2 години за тея ботове, че сте нямали време - ИДИОТИЗЪМ! Като нямате време, ходете играйте в някой фън сървър или във фън мода, там 5 минути стигат за перфектния герой...
Major
Newbie
Newbie

tijaja wrote: Айде и аз да драсна едно коментарче по темата. Така тая игра е над повече от 10 години, и никой в днешно време няма да седне и да ти играе цял ден игра за да руни ръчно, е с изключение на лапетата, нямам нищо против да има 3-ти реалм.А за ботовете направете на 1 ацц да са определени еди колко си време ан ден на бот например 10 часа на ден за бот на 1 ацц :) и мисля че ще е по-добре \).

Поздрави, tijaja
Тук пък си в голяма грешка.Точно лапетата пускат ботове ,хора като мене ,които играят играта от много години насам ,смятат че е безсмислено да пускаш ботове и е къде къде по-интересно да си ръниш сам.Мисля ,че всеки може да отдеи 2,3 часа от времето си ,за да поръни ръчно ,вместо да се прави на тарикат в Бал Ръновете или по Трейдовете ,какви итеми има изкарани от бота.

Поздрави.
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

Добре бе мрънкало, за кво ревеш ботове та ботове.. Ако искаш пускай, ако не искаш - не. Като толкова много ти се иска да имат висока стойност предметите, играй хардкор. Там не всеки е с енигма, там заката има стойност и тн... Нали си много отворен и си ръниш на ръка...

И има още нещо много важно, с ботове се вдига качеството на предметите, с които разполага сървъра. Кога ти със твойто ръчно копане ще ползваш някакъв идиотски як катар примерно 3 трап 3 лс 20 иас? Никога. 1) защото никога няма да ти падне 2) защотото ако падне на някой, няма да можеш да си го позволиш.

Аз мисля, че като организация сървъра е перфектен, само трябва да може да се справя с line-a по бързо, но и така се играе с кеф.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

@Major каква беше целта на темата ?! Да ти чуем мнението? ОК! Чухме го. Само не разбирам защо се опитваш да наложиш своето мнение , че си против ботовете? Разбрахме на какво мнение си , чухме и други мнения....мисля,че вече си е чист офтопик темата.
И админите ти го казахме какво е положението и как ще си остане. Защо трябва да се налагаш и едва ли не само защото ти искаш да се махнат ботовете,трябва да ги забраним. Айде осъзнай се малко какви ги говориш и дали въобще има смисъл.
....
Major
Newbie
Newbie

Предполагах ,че темата ще стигне до тук.Интересно ми беше ,какви коментари ще има вътре.Видях ,хора които без ботове не са нищо особено ,видях и хора които пуснаха няколко добри коментара.От страна на администраторите ,е това не искам да го коментирам.Явно ,ако продължа темата @TheExorcist ще сметне ,че вече е прекалено лично и ще вземе мерки по въпроса.Ще чакам новия рийлм ,дотогава мисля да си почина малко.

Поздрави.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мики, в грешка си! Той не налага СВОЕТО мнение, той налага мнението на 80% от сървъра :).
Major
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Мики, в грешка си! Той не налага СВОЕТО мнение, той налага мнението на 80% от сървъра :).
И къде видя това ,господин пичага?Освен да се изживяваш ,като нещо повече във форума май друга работа си нямаш :))
dr0m
Hero Member
Hero Member

Братле, разбра ме погрешно, аз те подкрепям \ ).
Искам да кажа, че не налагаш само свое мнение, ти един вид "представляваш" 80% и нагоре от играчите в сървъра \ ).
.
Major
Newbie
Newbie

И пак немога да разбера ,откъде накъде разбра в постовете ми ,че се опитвам да представлявам някаква бройка от играещите в сървъра?

П.С.
Ако обичаш ,подкрепяй тезата си с факти.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ох, ох...
Не те обвинявам в нищо, исках да кажа, че твоето мнение е същото като на много хора от сървъра и не трябва да се подминава с лека ръка...
Много сте ми интересни като почнете да заставате срещу самите себе си...
EternalFear-
Full Member
Full Member

Major, ти просто си нямаш на идея какво искаш -----> решението на проблема е най-близкия мост и се хвърли на каманите просто такива като тебе нямам думи хаахах
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е добре е,че намирате поне общ език :laugh:
Само не мога да разбера какво се коментира още?
Да се свържем и с папата за да постне един коментар и той ?? :laugh:
Да си каже мнението дали иска ботове или не иска?
@Major разбирам те , че си на принципа "поне да опитам" ама не разбираш ли , че става смешно вече (даже и леко дразнещо)
....
Major
Newbie
Newbie

Явно само на теб ти става смешно Ексорсисте ,някак си ти харесва да изопъчаваш думите ми или просто неможеш да разбереш изобщо накъде бия.Донякъде би трябвало да продължа темата ,но има ли смисъл след като ,ти самият го приемаш твърде навътре.

Мир.

@DoIt ,изказвай се малко по-точно приятел ,по думите ти съвсем друго нещо разбрах.Но все пак се радвам ,че изясни това което искаше да кажеш =)

П.С.

Мисля да не коментирам останалите негативни коментари ,нека децата да си играят с ботове и да си бъркат в носовете ,докато стават рано сутрин задоволени ,че им е паднал Сър.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Major, и аз те подкрепям, но решили са го ще се пускат ботове и това е. Kaто не ни изнася нали знаеш...
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Major
Newbie
Newbie

Това е ясно ,виждам че повече 50% от хората тук ме подкрепят и на Ексорсиста това му харесва.Е на мен пък ми харесва.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз когато съм рънил на ръка и съм правил по 100-150 бал ръна за да си вдигам героите, ти още сигурно не си знаел за тази игра. Знам каква е тръпката да ти падне хубава руна след 4-5 хилядния рън и да си я къташ в мулето, че не се знае кога ще падне следващата руна. Не ми обяснявай какво е !
Но както ти казаха вече- не всеки има свободно време да седне и да цикли по няколко часа едно и също (дори и да му се иска и да му е приятно).
Както Дарк каза,подготвяме нов мод в който ще има доста наша намеса. Едно от малкото неща са блокирането на 99% от хаковете (да не казвам 100%),няма да се ползва год мод, няма да има ботове. Но пак ти казвам (със спокоен тон): Просто ще е глупаво от наша страна сега,на този етап да забраним ботовете в класика.Просто не става.Проумей го!
Не е редно да се спрът при положение,че до сега са били позволени.
Без лоши чувства :)
....
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt - 80% от сървъра, пък само ти и той пишете? Не знаех, че в сървъра има 2,5 човека... Според мен темата има за цел да покаже, че в България все още е валидна една стара шопска поговорка - Я не сакам я да съм добре, я сакам Вуте да е зле.
Понеже, разбираш ли на него не му се играело с ботове, дай никой да не играе с тях, било тъпо... Както каза колегата преди мен - играл съм без ботове в класик сървър, имам 99 изцяло на ръка, просто вече нямам време за глупости, а все още ми се играе. И като няма ботове какво правим? Ще си влача геройчетата с предмети от Акара ли?
zashto