Нещо ,което си заслужава мнението.

dr0m
Hero Member
Hero Member

Хохо, Фпъпеш, стар любимец мой :).
Не се прави на ударен от самолет, много добре знаеш, че за последните 2 месеца сигурно имаше над 30 теми с оплаквания и то винаги от различни хора ( айде да кажем 2-3 теми от един и същ човек :). )...
Моля ви се, не всички сме балами :*.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Самата истина е, че чист класик без ботове няма бъдеще, защото не се събират толкова хора в него, колкото ни се иска на всички, доста хора биха играли, но малко биха играли с 10-20 човека, но повече бихме играли само ако има поне 50-100 човека, а за това отнема много време да стане, даже мога да кажа, че в момента и за бъдеще повече от 20-30 човека в такова царство едва ли ще се съберат, поради чистата причина, че не всеки вече му се занимава да набляга над един бос като Андариел или Мефисто :)
SnowDanger
Newbie
Newbie

То с тез ботове :zipper-mouth: На Хелл няма 1 свасно бр,сичките са пални с балл ботове.
Може да се направи нещо че да е позволен само по 1 бот да се пуска нз,ама то подай им рака и те я лапатц цялата :zipper-mouth:
Major
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: Аз когато съм рънил на ръка и съм правил по 100-150 бал ръна за да си вдигам героите, ти още сигурно не си знаел за тази игра. Знам каква е тръпката да ти падне хубава руна след 4-5 хилядния рън и да си я къташ в мулето, че не се знае кога ще падне следващата руна. Не ми обяснявай какво е !
Но както ти казаха вече- не всеки има свободно време да седне и да цикли по няколко часа едно и също (дори и да му се иска и да му е приятно).
Както Дарк каза,подготвяме нов мод в който ще има доста наша намеса. Едно от малкото неща са блокирането на 99% от хаковете (да не казвам 100%),няма да се ползва год мод, няма да има ботове. Но пак ти казвам (със спокоен тон): Просто ще е глупаво от наша страна сега,на този етап да забраним ботовете в класика.Просто не става.Проумей го!
Не е редно да се спрът при положение,че до сега са били позволени.
Без лоши чувства :)
Прощавай ,какво каза?Когато си правил по 100-150 ръна ,аз не съм чувал за Диабло?Мисля ,че започнах да играя играта ,още когато беше Диабло 1 ,съмнявам се дълбоко да си играл тази игра и в момента се смяташ за играч ,наистина съм разочарован от фактът че си Администратор и че си толкова не "на ти" с нещатата =))))

П.С.

Пак ще намекна ,не трябва ли Администраторите да са пример за подръжание в този сървър?В момента "Джъстис, Мазо и Дарккис" заслужават това уважение.Единственото ,което не харесвам на Ексорсиста (това си е мое лично мнение) ,е че се има за нещо повече от другите ,което не е така и говори на изуст.

MinimalDmage
Full Member
Full Member

Мойто мнение е следното... аз понеже съм стар фен на играта,от времето когато се рънеше ръчно, скоро ми споменха думата диабло2 дето я бях забравил даже, и когато разбрах за тоя к3ц бот...това беше :) в главата почнаха да ми се въртят фреймове, итеми, рунически думи...абе с една дума влезе ми пак в главата това д2 (което е, и цел на близард (fubar) ) 1 седмица по късно вече облякох, ддз 5 херота мисля, аз и повече няма да правя,стига толкоз...к3цовете ще продължат да вървят докато им напрая и инвентар и това е, вече само на дуели и бал рънове с тях.
Какъв е извода...ти ръниш 8 765,81277 часа след близо 1-2 години имаш горе долу 2 ставащи херота.Е извини ме ама аз толкова време нямам, ако не беше тоя кец бот изобщо нямаше да почна, защото просто съм такъв, винаги обичам да съм пръв.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

и да кажа още нещо, щото тоя въпрос мн има да се разнищтва, играя с бот защото мога да направя:
200 фкр сорс, хамердин най-добрия билд в играта , джавазон с майт и инфинити мерк, бонер, барб.
а ти...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Знаете ли кое е кофтито?Кофтито е, че по-младите в играта ще свикнат така на готово и ще очакват това да се случва и в живота, някой "бот" да им прави бизнеса, парите, връзките и т.н., което е много жалко... Не ми казвайте, че свързвам живота с д2, защото то наистина си е така, човек свиква :(
MinimalDmage
Full Member
Full Member

:D едва ли.. но ако има такъв човек той ще е с психични отклонения, работата е там че се психясва като прекарваш по 10 часа в рънене..тей че мой човек / към автора на темата/ ти ако искаш да ръниш ръчно, го ахед, ходи с околуса, ръсета и гримшилда,няма никакъв проблем, аз няма да ти се присмивам. Никой не те кара да натискаш Нулата за да видиш какво имат другите.Мен си ме кефи, билдовете ми да са добри, за да мога когато изляза на баттле всичко да зависи от конрола ми над героя.имам 1 хамер на сингле ръчно облечен всичко 6 само дето вместо ени има темплар..еми не ме кефи да играя с такъв герои.
Djihad
Full Member
Full Member

Само за 1 да те поправя... в тази игра никога не можеш да си пръв...и със 100 к3ц-та... :)
Si vis pacem...para bellum
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Major wrote: ......стис, Мазо и Дарккис" заслужават това уважение.Единственото ,което не харесвам на Ексорсиста (това си е мое лично мнение) ,е че се има за нещо повече от другите ,което не е така и говори на изуст.
В момента съм на 22 години и половина. Играя диабло от времето когато нямаше още интернет дето се вика. Никога няма да забравя как се събирахме в едно комп. клубче с 7 ПС-та и играехме в мрежа. а за какво се имам...мисля,че теб не те засяга особено. Има хора които ме псуват, има и хора които ми се радват "като ме видят" в сървъра,има хора на които съм помагал (малко или много),има и такива които съм ги отсвирил още на първа инстанция. Така съм преценил-така съм действал.
И още нещо...има кой да следи за това кой става за админ и кой не става. Ти си последния човек от когото ще бъде поискано такова мнение.
Както и да е.
Спирам да следя темата.
....
Bounc3
Newbie
Newbie

Трета сфера 1.11b caMo MapHack\)
MinimalDmage
Full Member
Full Member

пръв, в смисъл искам бързо да стават работите разбираш ли \) пък пък съм играл куейк 1 .
Uncensored
Newbie
Newbie

kiboto
Newbie
Newbie

Какво точно искаш да се разбере? Кой е против и кой е за ботовете ли, какво? Някои хора нямаме часове всеки ден за Diablo. Ще ми се, но си имам и много други занимания. Когато имам време си ръня ръчно, даже каквото падне си го пазя дори да е на мин (примерно, един вайпър на 20, си ми стои от сума ти време :cool:).
Обаче, не може всеки ден по половин работен ден да ръним и ако искаш сървър без ботове си намери такъв или чакай новия реалм.

Много интересно, като 80% от сървъра са на мнението, че трябва да се забранят ботовете, като се пусне новия реалм дали само 20% от играчите ще останат в класика :D?

Major wrote: Единствения смисъл ,е че повечето хора ги мързи да рънят и когато не им връзва ,те спират да играят или пък се оплакват нон стоп.

П.П. Има разлика между "мързи ги" и "нямат време"...
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kiboto прав си, като пуснат новия реалм, не трябва да има никой в 1.10 класик, според думите на всички. Проумейте го - класик сървър без ботове ще бъде като *** 1.13 - 15 човека на кръст.
zashto
dr0m
Hero Member
Hero Member

Фпъпеш, предпочитам да играя в сървър с 15 ЧОВЕКА, а не 300 бота \ ).
Major
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: В момента съм на 22 години и половина. Играя диабло от времето когато нямаше още интернет дето се вика. Никога няма да забравя как се събирахме в едно комп. клубче с 7 ПС-та и играехме в мрежа. а за какво се имам...мисля,че теб не те засяга особено. Има хора които ме псуват, има и хора които ми се радват "като ме видят" в сървъра,има хора на които съм помагал (малко или много),има и такива които съм ги отсвирил още на първа инстанция. Така съм преценил-така съм действал.
И още нещо...има кой да следи за това кой става за админ и кой не става. Ти си последния човек от когото ще бъде поискано такова мнение.
Както и да е.
Спирам да следя темата.
За 22 години имаш малко акъл в главата ,след като говориш глупости "Аз когато съм играл тази игра, ти не си чувал какво е компютър още".Както и да е.Естествено ,че ще спреш да следиш темата ,след като неможеш да се справиш с нея.
DoIt wrote: Фпъпеш, предпочитам да играя в сървър с 15 ЧОВЕКА, а не 300 бота \ ).
Най-накрая нещо смислено и най-оригиналният коментар дотук.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Major wrote: За 22 години имаш малко акъл в главата ,след като говориш глупости "Аз когато съм играл тази игра, ти не си чувал какво е компютър още".Както и да е.Естествено ,че ще спреш да следиш темата ,след като неможеш да се справиш с нея.

Най-накрая нещо смислено и най-оригиналният коментар дотук.
Спирам да следя темата не защото няма какво да ти кажа, а защото не ми се чете поредния МАЛОУМЕН пост,който е лишен от всякаква логика и замисъл. Струва ми се,че вече не коментираш темата а само чакаш някой да пише за да се заядеш а?
....
drek
Full Member
Full Member

Немога да разбера защо продължавате да се оплаквате. Преди време админите си поиграха да оправят Нон-ладера (вкарване на РЛ-та итн...) и тогава имаше бум на теми , че всички ще почнат там , но какво стана :secret: едва се събраха 5-6 човека.Та така и виждам тази тема спам спам и пак спам за нищо , както по горе казаха направи ли си фулл рестарт едва ли ще останат хора поради простата причина , че за тази игра трябва МНОГО СВОБОДНО ВРЕМЕ ,което не всеки има.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да бе верно, защо не играете нон ладер?
zashto