Откраднати предмети плс хелп ;с

lolXx
Newbie
Newbie

Съжалявам, че пиша тук (защото мисля че имаше някаква тема, но не можах да я намеря) ама преди около час ми откраднаха предметите.
Значи става вапрос за акаунт DenYo
Герой xHxAHhx
Играх си аз и по едно време някаф (acc Unable) ми вика искаш ли адд . И аз викам ОК щото от много време си тарся адд . Даде ми той адд и му викам наместех си бота кога ще го пускаш ти твоя? (това става около 9:00) "Пича" вика ей ся го пускам само да ти оправя едни настройки, че моя бот е специален . Дадах му аз id и pass за team viewer и ко напрай, що напрай вика готов си. Пускам си бота - Сичко 6! Викам му по скайп мерси много човек излизам за 1 час. Той ми вика ОК айде . Вращам се току що - предмети няма.. лол
Искам МАКСИМАЛНО наказание за тоя.. Добре, че неми бяха там всички предмети..
Unable
Newbie
Newbie

Иване ща пребия.Значи историята е малко бъгната.. :П преди бяхме комбина и ся си измисля некви оправдания че съм му влизал с теамвиеуер...Ама се скарахме за 1 предмети и аз влязох в ацц и си ги земах те действително бяха мойте :)Ама спокойно ей ще го срещна \) и ще го накажа че лъже.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

lolXx wrote: Съжалявам, че пиша тук (защото мисля че имаше някаква тема, но не можах да я намеря) ама преди около час ми откраднаха предметите.
Значи става вапрос за акаунт DenYo
Герой xHxAHhx
Играх си аз и по едно време някаф (acc Unable) ми вика искаш ли адд . И аз викам ОК щото от много време си тарся адд . Даде ми той адд и му викам наместех си бота кога ще го пускаш ти твоя? (това става около 9:00) "Пича" вика ей ся го пускам само да ти оправя едни настройки, че моя бот е специален . Дадах му аз id и pass за team viewer и ко напрай, що напрай вика готов си. Пускам си бота - Сичко 6! Викам му по скайп мерси много човек излизам за 1 час. Той ми вика ОК айде . Вращам се току що - предмети няма.. лол
Искам МАКСИМАЛНО наказание за тоя.. Добре, че неми бяха там всички предмети..
Понякога е много полезно да четеш повече отколкото да пишеш!
topic4495.html
....
Unable
Newbie
Newbie

абе няма смисъл му даваш линк той може си настрои ботовете просто е голям идиот немоа се засека с него се опраем кат мъже...
Ама живеем на 2-3 мин път един от друг,тей че скоро сичко ше е ок :)