Молба към администраторите

pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

Добър ден !

Имам да ви кажа следното нещо:
Играя в този сървър от скоро , можеби 1 месец и искам да ви попитам дроп-а смъкнат ли е, защото с парта ми пускаме по
3 к3ц кота и за 2 седмици нон-стоп рънове наи голямата руна която са изкарали е пул.Дано да оправите дропа защото не е чесно спрямо новите играчи които започват да се разхождаме като клошари и да се чудим какъв амулет,ракавици,коланчета спирити и др. да завъртим за да съберем по едрички руни и да си направим хубави герой както всички останали тук.
Ако си мислите, че така хората ще започнат да купуват руни от сървара .. незнам доста се съмнявам.
Молбата ми е да проявите разбиране и да го оправите защото не е чесно !

:angel:
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, от както е пуснат сървъра, дропът не е пипан. На този етап не се планира също така да бъде пипан. За вбъдеще, ако нещо ще се променя, бъди сигурен, че своевременно ще бъдат уведомени всички играчи в сървъра.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
SnowDanger
Newbie
Newbie

Според мен дропа си е нормален,на един приятел на 2рия ден му падне сур от трав бота,а на мен чак след 2 седмици ми падна нещо по свясно.Всичко се свежда до късмет :)
GL & HF
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

Да съжелявам за глупавата тема, прави сте може да заключвате темата или да я изтриете :)