Моля Infection да погледне !

Enigma88
Newbie
Newbie

Enigma88, Lw_ICantStop, skryc91, Lw_Run5, Chuk, Lw_Duel4, Lw_Duel1, Lw_Duel2, Lw_Duel5 [94.26.17.237] 10 дена бан за бой без "Go" (второ нарушение).

Значи - обяснявам , Lw_ICantStop,Lw_Duel1,Lw_Duel2,Lw_Duel5 ,Lw_Run5 продаде нещатата си в Класика за итеми в Хедолф , и щото е кр...ен влезнал в Дрийминг мода и за жалост се е потдал на някакъв симпатяга и го треснал няколко пъти без "го" , но акаунти като Enigma88,skryc91,Chuk нямат нищо общо в случая. skryc91 акаунта даже няма дрийминг мод качен и не играе там , също така защо ип-то ми е баннато , като дори несъм бил вътре когато е ставал този дуел , с какво аз съм виноевн , че да съм бан 10 дни.Най-важното в случая е , че skryc91 акаунта почна преди няколко дни , единствената причина да съм влизал там , е да му помогна да дигне някой левъл на бр. Значи молбата ми към Infection е , да свали банна на ип-то ми акаунтите който нямат нищо общо в случая само защото Lw_ICantStop си е правил своеволия по игрите в фъна не искаме да страдаме 3-ма човека покрай него ! \(
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Ивайло Георгиев wrote:
Ивайло Георгиев wrote: Enigma88, Lw_ICantStop, skryc91, Lw_Run5, Chuk, Lw_Duel4, Lw_Duel1, Lw_Duel2, Lw_Duel5 [94.26.17.237] 10 дена бан за бой без "Go" (второ нарушение). Линк.
+
[95.42.119.36]
Lw_Run4, Lw_Run3, Ghetts, Lw_Run6, Lw_Run5, Tosheto0, BeerFest
+
[77.70.118.31]
Lw_Mule, Lw_Run1, Lw_Duel6, Lw_Run3, Lw_Run2, Lw_ICantStop

Докато се разберат кой е виновен! post36945.html#p36945
Акаунтите Ви ще останат заключени докато виновника не си признае!
Liuskata88
Newbie
Newbie

Добър ве4ер нещо нямам 4 и за това използвам 4-ката ж слу4ая мисля 4е аз съм виновен но бия без го в Duel No Rlz,ина4е в нормален дуел си казвам "го" и т.н,,а сега искам да се опла4а докато си играя в момента ми се сменят пасовете на алл ацц-та ще помоля админите тъи като сега псувах в 4ата,тоя е ясно 4е ще имам перманентен бан,но ще помоля и да са локнати си4ки мои ацц-та ще ги изброя за да ви е по лесно :) lw_icantstop...lw_duel1, lw_duel2 ,lw_duel3, lw_duel4, lw_duel5, lw_duel6, lw_mule, lw_run1, lw_run2 искам перманентен бан на тия ацц-та както и на ип-то ми туи като си го заслужавам,благодаря !
dr0m
Hero Member
Hero Member

В интерес на истината познавам и двете момчета ( едното незнайно защо се покри и ме блокира в скайп ) и мога да потвърдя, че енигма88 е просто приятел с Люси ( т.е. виновника ) и не трябва да го вписвате като виновен : ).
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Enigma88
Newbie
Newbie

Недеразомението е оправено , но пък сега следкато не са баннати Enigma88, skryc91 , chuk, lw_run4, lw_run5 акаунтите , има друг проблем , пасовете на акаунтите са сменени. пробвах да смена паса от забравена парола. но ми пише "Тази услуга е временно неактивна" . Какво правим в този случай.

Интересното е ,че се пробвах да сменя паса , но нищо не се получава. Да не са локнати акаунтите ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бихте ли пробвали отново дали все още е наличен проблема?
Enigma88
Newbie
Newbie

Няма проблем с акаунтите , освен с Enigma88 , ще се пробвам да го оправя от сайта. Ако разбереш нещо . моляте кажи ми да не се притеснявам :) Благодаря ти !
Enigma88
Newbie
Newbie

Промених паролата , но все още немога да вляза в акаунта. Съжалявам , че те занимавам - оправиго когато имаш време !