Трябва ми малко разяснение относно d2jsp

pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

ДОБЪР ДЕН !

Проблема е следния:
Бот-а върви както трябва прави игра бие си бр-то пише във френд лист-а обаче след като сме настроили "парази-та" да влиза в същото бр от autod2jsp тои просто не зарежда и неще да се стартира :).Другия проблем е, че когато пускам фоллоу бота от моя комп пак неможе да зареди повече от 1 бот ?! Ако може да ми кажете какво да направя ще съм ви много благодарен.

Желая ви лек ден :)
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

Забравих да добавя може ли някой да ми напише настройките за хамър, по точно за хамър с макс блок относно пиенето на колби, чикън, също за асасин на въртелешка и друид на вълк :)
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

pacorabanne wrote: ДОБЪР ДЕН !

Проблема е следния:
Бот-а върви както трябва прави игра бие си бр-то пише във френд лист-а обаче след като сме настроили "парази-та" да влиза в същото бр от autod2jsp тои просто не зарежда и неще да се стартира :).Другия проблем е, че когато пускам фоллоу бота от моя комп пак неможе да зареди повече от 1 бот ?! Ако може да ми кажете какво да направя ще съм ви много благодарен.

Желая ви лек ден :)
Ами да неможеш да стартираш по 2 jsp-та за това си го нагласи от 1 jsp да пускаш фоллов баал и т.н \)
AbN0rmaL
BV05
Newbie
Newbie

Smigl скрии са
pacorabanne направи си 2та героя в д2жсп-то и пусни единия
после направи друг computer account и отвори пак д2жсп-то ама пусни другия герои после пак switch-ваш акаунтите и сичко е 6 :)
друг варянт е да ползваш д2жсп-то за уин7 версията аз съм с нея и си пускам 3 бота едновременно :P обаче крашва на 20-30 руна
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

BV05 wrote: Smigl скрии са
pacorabanne направи си 2та героя в д2жсп-то и пусни единия
после направи друг computer account и отвори пак д2жсп-то ама пусни другия герои после пак switch-ваш акаунтите и сичко е 6 :)
друг варянт е да ползваш д2жсп-то за уин7 версията аз съм с нея и си пускам 3 бота едновременно :P обаче крашва на 20-30 руна
хахахах закакво да прави друг useer account като може от 1 jsp, и нали си разбирач оправи го да не крашва смешко.. :D :D пускам 3 героя как не крашват по 2000 пъти рън правят "sad" нале :( :( :nenormalniste:
AbN0rmaL
BV05
Newbie
Newbie

ама си на ХР "нале"
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

7мца..
AbN0rmaL
pacorabanne
Jr. Member