определено голям проблем

Loved
Newbie
Newbie

искам да попитам как ше ми се прецака героя от 87 почти 88 с кох ап 15-12 хото мах етх 1 дураб шако мах 7 фхр 9 стр 27 ф рез 2 сожа и т.н фс та 35+ лифе да ми изчезнат итемите и героя да е първи левел само това ми обяснете в бр то на дидо ехсорсита знаете го и тои знае с кви итеми мях стана фаилет и е първи левел героя.. ?
Loved
Newbie
Newbie

кво ше гледаде тъпо ли а JUSTICE кажи къв е проблема за да стане така не е първата тема с такъв проблем ...
Cloud
Newbie
Newbie

Влизат ти в акаунта, трият героя и го правят на ново със същото име. Няма друг вариант.
Loved
Newbie
Newbie

е кои да влезе бе кво приказваш освен да са админите няма кои друг да е ..
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, след като героят Ви е бил FTJG това е темата, в която е редно и трябва да пишете.
А от там нататък въпросният JUSTICE, както сам се изразявате, предполагам, че ще направи всичко възможно, за да ви окаже пълно съдейтвие.

Лека вечер.
L0veR
Newbie
Newbie

Добър вечер и от мен, след като проблемът на Loved е от FTJG , както, вие го наричате, хайде да ни обясните как този герой в момента е 1ви левел в същият акаунт ? И след като правите всичко по силите си моля да пейстнете всички ip'та които са влизали от 27.02.2011 23:30h до 28.02.2011 02:00h без изключения. Благодаря предварително и се надявам за точна и оригинална информация. Лека вечер
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добро утро, дайте да не се заяждаме.
    • Loved ще погледна за какво става въпрос и ще ти върна отговор.
    • L0veR тази информация, която желаеш, може да бъде предоставена само и единствено на Loved (Собственика).
~Lock.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Loved
Newbie
Newbie

Еми ще сам ти много благодарен ..
L0veR
Newbie
Newbie

Знам, че тази информация се дава само на собственика на акаунти, но този герой е на двама ни ако погледнеш преди време само аз съм влизал в този акаунт затова смятам, че имам право да знам кой ни е разбил паса и най-тактично си ни е изтрил героя .... благодаря за отделеното време и се надявам че не ми се сърдиш за дето си отстоявам правата, не съм искал да се дразим, а просто разбирателство :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виновника е открит и наказан.
post37947.html#p37947

Ще обсъдим с колегите по какъв начин ще процедираме за възстановяване на загубите и ще Ви уведомим.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.