D2 FAQ

MinimalDmage
Full Member
Full Member

Здравейте, значи направи ми впечатление, че някои "прота" ми чатят кое как седи и ме учат как да се обличам.Та затова реших да направя 1 тема с някои факти които явно на някои играчи не са много ясни.
1.Говорите ми за стак на резисти и т.н. как сте държали повече със стакнат фаяр резист, глупости.Значи имаш 75% кап на фаяр резиста и точно толкова се сваля от щетите на противника, друг е въпроса вече ако противника ти има -резист, тогава стак е необходим.
Пример: Герой А има 75 лайт резист, герой Б Прави 100 лайт щети и има -20% енеми лайт резист, следователно Герой А има 55% Лайт резист.
Пример 2: Герой А има 75 лайт резист и 25 стак резист ( 100 лайт резист ) , Герой Б прави 100 лайт щети и има -20% енеми лайт резист, следователно герой А има 75 лайт резист и 5% стак.
2.Вчера някав ми чати, че не съм знаел как се облича некро, трябвало да има стак на каста за да може да се бъгват спиритите,глупости.
3.Забелязах, че доста играчи играещи с досадните хамери :) си вдигат холи шилда, ок няма нищо лошо, но аз бих си сложил точките на дефанзивните аури фаяр,колд или лайт понеже на всеки сложени 10 точки дават 5% макс резист (което ги прави прекалено силен чар).
4.Митовете за Метеор, че не дигал хп, елдер стафа, че трябвало да се бие за да получиш бонуса към хп-то са глупости.
5.Аня буга, за 30-те алл резист от 3-те трудности, значи като умрете тия 30 алл резист се губят, пише че са там, но всъщност ги няма,просто трябва да излезете и влезете наново от играта за да се върнат.
Ем за тия работи се сетих, понеже през последните 3 дена без да провокирам някои просто ми говорят някви работи дето не са верни и реших да постна темата. :)

kuhataleika
Full Member
Full Member

Всичко е вярно поне до колкото знам и аз но днеска чух за това ,че с метеора давало по малко екс и се почудих защо няма никаква причина но се направих че им вярвам все пак съм нов в сървара ,а уш старите кучета занели повече :laugh:
MinimalDmage
Full Member
Full Member

тоя мит с метаора се породил от някой с комп от 99 година, че му лагело,но го било срам да каже че компа му е слаб и затва решил да каже това.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Относно метеора, ако не ме лъже паметта, това е бъг на 1.09. Тогава наистина имаше такова нещо. Но от 1.10 нагоре е оправен този бъг, така да го нарека.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Duriel всеки път пуска Scroll of Town Portal, защото много хора са се губили в местноста и не са знаели как да се измъкнат. :)