Помощ Кражба На ацц

Boschmann
Newbie
Newbie

Значи Как Стоят Нещата Бях Говорил С Един Да Му Развивам Един Херо Развих го и не ми плати след това админите казаха че е бил бан и няма как да ми плати и тъкмо бях облякъл херото и сега гледам че пасса е сменен явно от същият този човек ако можете да ми помогнете имам скреенове на всичко мога да кажа и инвентар и какво е имало надявам се да ми помогнете ацц-то е Unsolved херото Un жавазонка грифон ормус 20 лайтениг етх титани и монарч с жевел за лайтениг на втора ръка титани и спирит в кофчега едно аркане тарге етх 41 алл и бп 14/14 етх инвентар 9 жс-та чисти
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Докажи го. И пиши в правилната тема.
universall
Newbie
Newbie

toi mi /w po acc i vika kaji si acc i pass da ti opravq herotata che sa bugnati ,, i az vikam koi si ti . toi vika admin sam ,, vikam ok , dadoh my az 1-voto si acc , posle toi smenil pasa , i vika dai 2-roto , vikam dai parvo 1-voto da imam doverie ,, i ne go dade ,, i az my dadoh i 2-roto i na nego smenil pasa , i sq mi varna samo 2-roto acc :( apak parvoto vika shte go delete::( -- > acc mi universall,universall1
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Опитай на кирилица и някой може да ти обърне внимание. + 20% Warn.
universall
Newbie
Newbie

РоотсРагга ми взе ацц и не ги вра6та , вика аз сьм админ даи си ацц да видя 4е са ти бугнати херотата ,, и аз му дадох , и тои сменил паса и вика даи и на 2-рото ацц паса , викам му даи ми парвото ацц да имам доверие , тои вика даи и ина4е това 6те загуби6 , и дадох му и на него сменил паса , и после викам даи ми ги за6то смени пасовете , и тои ми даде 2-рото ацц , апак второто не го дава , и вика 4ао 6те ти делете херотата :( моля ви помогнете , , много ви моля ,, ацц --> universall,universall1 ,, universall1 е гепаното :( и даже ми изтрил херотата ве4е :(:(:(:(:(::(:
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нанасяш доста сериозни и абсурдни обвинения срещу колегата и хвана ли те в измама, ще ти тегля бана без да се замислям.
universall
Newbie
Newbie

сорса Galaxy каза 4е не е изтиснкият РоотсРагга някакаф друг се е предстувал на него ?
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам само да добавя, че днес направих компромис и ви обърнах внимание, въпреки че писахте в неправилната тема. Но това няма да се повтори. Темата за оплакване от откраднат акаунт можете да намерите тук.