до админа justice

extazy_87m
Newbie
Newbie

СТАВА ВАПРОС ЗА ТАЯ ТЕМА:Моля администраторите за съдействие за ограбен акаунд Manchester2 либсват итеми енигма цта и т.н.
Запоследно влизах на 7.03.11г. кам 14.30ч. по касно на сащия ден кам 18.00ч установих че е ограбен.
В тоя акаунт сме влизали само аз и моя партнюр в играта моя ип адрес е 77.85.228.10,
а на приятела ми е 95.42.218.128 влиза ли сме само то личните ни компутри. БЛАГОДАРЯ за садейсвието предварително. За втори път пиша за тоя акаунт и нямам никакав отговор от администраторите.
НА ТОЯ ДЕН Е ОГРАБЕН АЦЦ Manchester2 аз ви писах час долу горе по кое време е ограбен не е точен час значи на 07.03.11г 100% е влизано от друго ип и е ограбен херо robocop молия неси затваряите очите за крадците в сарвара защото така губите хората дето чесно си искара ли предметите и се отказват и остават само крадците на аццта. JUSTICE провери пак!!!! за целия ден 07.03.11г. НЕ ОСТАВЯИТЕ КРАДЦИТЕ ДА ИГРАЯТ В ТОЯ ХУБАВ СЪРВАР ДА ГО УНИЩОЖАВАТ
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей, в темата ти какво беше казал? Играл си околко 14:30 за последно, след което в 18:00 когато си влязъл да играеш отново, си установил, че итемите ти са изчезнали. Когато видях написаното, разгледах за въпросното време, от кои ип-та е влизано и съжалявам много, но никой не е играл в това време, което си задал. Помисли си пак за времето. Съдействие на никого не съм отказал, няма и да откажа. Докато се занимавам с подръжката на сървъра, ще помагам на всеки с каквото мога.
Но все пак не забравяйте, че и аз съм човек и аз работя, и имам и други задължение. И както ти искаш да се пребереш и да се разиграеш било то дуел, било то рънене, превод и прочие, така и аз имам същото желание, и аз да поиграя, но намирам време да помогна на всеки.
Казвам Ви го чисто приятелски, нищо лично към никои от Вас, играещите в сървъра.
Приятен ден (h)
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
extazy_87m
Newbie
Newbie

виж сега погледни за целия ден няма начин просто тея итеми да изчезнат сами нали така просто аз ти казжам долу горене ти казвам точен час. добре направи така погледни от за целия ден за ацц manchester2 няма начин да нее влизал някой друг ето ти пак наще ипта (77.85.228.10),(95.42.218.128) с други ипта не сме влизали или от други компутри погледни на ново за целия ден просто нема да оставия нещата така едни да играят есно а други да ги грабият мойе да не ми варне итемите ама поне да е наказан и да не пострадат други играчи на диабло 2 от него
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, проверих по обстойни за целия ден (7ми март), освен тези две ип-та е играно и с още едно ИП.
За съжаление обачe няма начин, чрез който да ти бъдат възстановени итемите. Тъй като крадеца има наложен перм.бан от мен поради други причини.
Това е крадеца, който те е обрал.
Линк.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.