pravilno li e tva

crazyvas
Newbie
Newbie

zaradi greshkite na dr te da stradat nevinni pyk i nali tva nee prespektivata na servera pls nqkoy admin da obarne vnimanie vinagi ste kazvlai che horata trqbva da polychat 2 shans az 6te varna otkradnatoto no dayte vtori shans za igra kak moje takiva raboti makar che brat mi nee postapil pravilno i ne go zashtitavam v nikkaf slychay az 6te varna jaha i obeshtavam che tova nqma da se potvori a infection pak se pravi ?!?!? za tva li sa vi slojili admini da se pravite na vinni i nevinni ???
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Абе ти що за наглост имаш?
Виновен си а обвиняваш администраторите заради това,че са си свършили работата (ако мога така да се изразя)
Втори шанс,дрън,дрън....
Такива НАГЛИ И БЕЗОЧЛИВИ НЕЩА като теб трябва да са на някой остров където няма хора,няма нищо...
(Писането ТИ на латиница също показва що за уважение имаш към останалите читатели на форума)
....
crazyvas
Newbie
Newbie

добре извинявам се но на латиница пиша 10 пъти по бавно и за тва и не че обвинявам админите те не са виновни но правилно ли е това както примерно infection не е виновен и да сваршил си е работата но така и аз не съм а брат ми ще си понесе последствията защото си е виновен , но аз какво съм виновен че той е говедо (извинявам се за израза ) ??? аз ще варна откраднатото макар че той всичко си каза каде е скрил руната и всичко дори знам момчето от което я е взел но зашто аз да страдам заради него тва ми е мисалта The_Exorsist това имах предвид а не че infection e виновен ... но нали за това сте админи ????
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само да поясня,че лично аз отдавна НЕ съм админ !!
....
crazyvas
Newbie
Newbie

The_Exorsist знам братле аз не съм и казал че си админ просто искам савет от теб но ти ме взимаш за ебавка за това написах това ли е политиката на сървара :( :(
SnowDanger
Newbie
Newbie

"Вълкът козината си мени,но нрава не" Доказана поговорка :)
Djihad
Full Member
Full Member

Абе защо всички баннати крадльовци в д2 имат братя ? :laugh:
Si vis pacem...para bellum
crazyvas
Newbie
Newbie

и какво искаш да ми кажеш че съм виновен че имам брат ли ????
kuhataleika
Full Member
Full Member

Не просто иска да каже че може да лъжеш че имаш брат съответно той да понесе пораженията.Аз бих ти дал втори шанс но сле бан месец, два да се научиш друг път да не прибираш клептоман :laugh:
crazyvas
Newbie
Newbie

брат не ми трябва да ви лъжа ако беше така само от достойнство щях да спра да играя но в този случай аз искам да играя , въпреки това знам че от моето ип е крадено за това от мойте предмети ще платя jah само са ми де даде шанс за игра и ми се отворят ацц тата за това ги моля админите не за друго но те пак не склоняват ..... и все пак да не забравяме че сме хора и се учим от грешките си :( :(
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нямам мнение по темата, малко минава към офтопик, но да пусна и аз два-три реда.
Лично аз съм те банвал за различни неща, така че си имал доста време да размислиш какво да правиш и как да го правиш(визирам държание, най-елементарни маниери, учтивост).
А пък това за братята, от това оправдание ми става вече доста смешно, е вярно е... някой все пак може да има брат/сестра/братовчед, но не може всеки втори перм в диабло да има братя...
Просто не върви. Темата се заключва, за да няма безмислен спам.

Лека вечер.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.