Относно стари човечета

Cyrus
Newbie
Newbie

Искам да попитам дали има някои познати от други сървъри, които да играят тук, и да си напишат акаунтите, да поиграем заедно :cool: :cool: :cool:
kuhataleika
Full Member
Full Member

играех преди доста години в хедофф имах сорс cat_eyes паладин чукар име Bloody_Men нещо такова бяха, ако някой ме помни :weight:
b0gala
Jr. Member
Jr. Member

Аз преди играех хофф с ацц smoke_shit , геройте ми бяха както и тук Power-WeeD/cold/fire/light t.n ]
crazyvas
Newbie
Newbie

то и аз играех в хофф ацц ми беше WC-Donalds имах некромансер добър но сега в този сервер не ми варви нещо
Cyrus
Newbie
Newbie

Оф пичове, без да се засягате, ама написах познати... А вас не ви познавам, явно и вие не ме знаете, so... пишете в грешната тема.. -clear . UP UP.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво става бе приятел, помниш ли ме? Добре известно неизвестно защо и как познато непознатия Бат-Бай-Димчо. Ака. BnC/SKGT - MySexyLady. Ако желаеш да разцъкаме, е знаеш как да ме намериш, ама под Сур на човек даже няма и да хостна.
Лека вечер, за вързаци съм отворен 2в2/3в3/4в4 как ти дойде.
crazyvas
Newbie
Newbie

4адел според мен така написаното от твоя страна обижда за това ме караш да си отворя остата и да кажа колко те биехме в хеадофф а сега си вдигнал летвата от ум на sur :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хеадофф Acc : BeyondTheSleep / Th3_R3al_L1f3 , незнам дали ме знаеш или съм почнал след като ти си спрял :)

П.П : Crazyvas , ако ти си Thompsone , когато ми платиш енигмата , тогава имаш право на дума.. не съди другите (:
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

crazyvas wrote: 4адел според мен така написаното от твоя страна обижда за това ме караш да си отворя остата и да кажа колко те биехме в хеадофф а сега си вдигнал летвата от ум на sur :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Цецко, не се заяждам с никой, само че аз съм доказал и показал какво мога и за да бъда на тази позиция, на която съм, има защо, "сеш се" да се изкажа по така по наше му.
А ти като гледам доста хубаво място имаш, на острова на почиващите.
Предният и този мой пост не са с цел да се заям с никой от вас.
Лека вечер и се постарайте и тази тема да не излиза извън рамките на добрия и учтив тон.
И също така Цецко, оправи тоя правопис де... срамота е :)
crazyvas
Newbie
Newbie

мерси мерси в почивка съм да надявам се да нее вечна само както и да е да не спамим кадето не трябва :D
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Смятам темата за изчерпана и за да се избегнат кавги се заключва.