Предложение

McDonalds
Newbie
Newbie

Неможе ли да се пусне някаво саобщение до алл от диабло,за форума че има траде лист,дискусий на теми ала ба,защото ми се струва че в форума няма мн мн хора...
ganev
Newbie
Newbie

Може, но да ти кажа ефекта няма да е по-различен. Виждал съм го на други места, но хората пак си спамеха в чата с тъпите оферти и правеха игри от типа " офър еди си кво, нийд еди си кво" ....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Значи, по-добре всеки да си иска неговата цена (горе-доло реална),вместо да гледат тука цените понеже те не се дават само от модераторите, и за това всеки може да си дава каквато иска цена за да може да го вземе дадения итем. Давам ПРИМЕР

"Може ли цена на спайдър уеб 120"
отговор: Ло уисп ми на ацц*******

Това може да става със всички цени. И например някой ще му отговори, че цените не са му както трябва, и тои за да се оправдае ще каже аз потолкова ги давам - по толкова ги копувам.
така,че по-добре всеки да си иска цените и който е съгласен да си дава....
Пък и ще е твърде късно за уеба, защото този който не го знае ТОЧНАТА МУ ЦЕМА, която е средно *Джах Ло - Джах Сур, веднага ще го даде за Ло.
Примерно едно ап 15-15 3 сокета бе дадено за 2 джаха?
След това имаше офферта от 40 сура..
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може да се сложат 2-3 човека във форума които са по-запознати със цените.. и те да отговарят примерно:
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Fanatic wrote: Може да се сложат 2-3 човека във форума които са по-запознати със цените.. и те да отговарят примерно:
Да, но както се вижда до сега това не е направено , така че...
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Предлагам да се направи ценови лист на всички предмети (които да са постоянни) за да няма измами и разни такива !
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Doping wrote: Предлагам да се направи ценови лист на всички предмети (които да са постоянни) за да няма измами и разни такива !
Говорил съм със някои от админите за това , но това ще иска доста работа , трудно ще се вкарат всички итеми и постоянното обновяване на "ценовия лист"
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
sotirov
Newbie
Newbie

е може на по търсените неща основи ,чармове ,енигми :)
sensational
Full Member
Full Member

Fanatic wrote: Говорил съм със някои от админите за това , но това ще иска доста работа , трудно ще се вкарат всички итеми и постоянното обновяване на "ценовия лист"
никои не казва точни цени
ПРИМЕРНО!:
lp15/0 има от вех до ло и така със другите итеми
ganev
Newbie
Newbie

Доста малко от предметите в тази игра имат точно определена цена. Всичко се определя от бройките на даденият предмет в самия сървър, търсенето му и в една голяма степен лакомията на повечето играчи. Всеки гледа да излъже другия, да вземе някоя рунка повече. Колкото по-търсен е един предмет, толково повече му се надува цената.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Fanatic wrote: Говорил съм със някои от админите за това , но това ще иска доста работа , трудно ще се вкарат всички итеми и постоянното обновяване на "ценовия лист"
Doping wrote: Предлагам да се направи ценови лист на всички предмети (които да са постоянни) за да няма измами и разни такива !
Няма как да бъде осъществено. Замислете се колко вариации има всеки един предмет, а Rare предметите?
Fanatic wrote: Може да се сложат 2-3 човека във форума които са по-запознати със цените.. и те да отговарят примерно (:
За това има тема Проверка на цените на предметите vol.2 където всеки може да помогне на някой незапознат с цените на определен предмет.
sensational
Full Member
Full Member

За това има тема Проверка на цените на предметите vol.2 където всеки може да помогне на някой незапознат с цените на определен предмет.
[/quote]

Точно в тази тема нямам вяра поствам някакъв итем да ми кажат горе доло цена ... те ми казват минимална и след 2 минути получавам съобщение даи да ти зема итема за еди ква си мизерна цена...
McDonalds
Newbie
Newbie

sensational wrote:

Точно в тази тема нямам вяра поствам някакъв итем да ми кажат горе доло цена ... те ми казват минимална и след 2 минути получавам съобщение даи да ти зема итема за еди ква си мизерна цена...
В тази тема,е малко трудно да тарсиш цените на предметите... Примерно трябва ти цената на шард 30,ще трагнеш ли да тарсиш дали някой е писал и дали са му отоговорили,или напрао ще напишеш нов отговор(Шард 30 цена?)
Трябва да се направи някаква тема в която да се описват цените.. Примерно мара 30 vex-ohm ....
Djihad
Full Member
Full Member

Точно,защото никой не търси и не гледа кво и как и кви са цените сте толко лесни за набутване...Аз като се интересувам от нещо търся назад,защото вече е написано,вместо тепърва да чакам някой да ми отговори :)
Si vis pacem...para bellum
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ивайло Георгиев wrote: Здравейте,

Няма как да бъде осъществено. Замислете се колко вариации има всеки един предмет, а Rare предметите?

kuhataleika
Full Member
Full Member

добре човек кви измами ако някой ти дава нещо за охм а то е ЛО не би ли го взел !? Пича сам си е виновен че незане кое как върви за това първо се пита преди да се продава ако незнаеш и аз съм се прецаквал случва се :) А и второ ако плащаш повече ще има повече клиенти ако търсиш постоянно на далавера няма да печелиш толкова :)