Моля за помощ, ограбиха ме

Cronaldo
Newbie
Newbie

Искам да се обърна директно към Justice, с когото говорих в чата на играта ... Акаунтът ми delmonte е тотално разграбен. Това се случи след като герой амазонка с име ElenaGilbert ми "помагаше" да настроя Follow bot. Мога да покажа хронология от Skype от вчера вечерта (24.03.2011). Даде ми name за add bh JessyBlueEyed и acc: ELLE. Със сигурност обира е напрвен от човека с амазонката, като това е станало днес (25.03.2011 .... на мен още ми е днес, нищо че минава 12 ...) късно следобяд или вечерта. Мога да помогна още с това, че в акаунтът ми имаше named неща на Paula-DelMonte и MariaElenaSwett: Shard, два COH-а, два Spirit-a, Hoto, Shako. Ще съм много благодарен, ако можеш да ми помогнеш.
Благодаря!
sensational
Full Member
Full Member

topic4495.html
(fubar) прочети кво пише
Cronaldo
Newbie
Newbie

Ясно,извинявам се ,че ви загубих времето с тази тема \( :(
Cronaldo
Newbie
Newbie

Но все пак ще се радвам ако може да ми помогнете :mda: \(
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добро утро, говори снощи с мен, но не спомена този факт, че ти е "оправял" бота.
По случая няма да ти бъде оказано съдействие. Ето и причината > Прочети ме. Като си давате компютрите, си ги давате по собствена волю, на ваша отговорност, същото е и с итемите, много добре знаете, че могат да ви ограбят, но пак си продължавате.
Приятен ден.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.