Въпрос относно наемника...

in3ga
Newbie
Newbie

Искам да попитам , наемника (помощника) влияе ли на експирианса? В смисъл такъв , някой ми казват: "Защо го вземаш тоз помощник , само ти краде ехр. ..." :mda:
ThugsCry
Newbie
Newbie

немога да бъда сигорен напълно но едвали има някъква разлика от това което ще вземеш като опит с и без наменик
DonEduardo_
Newbie
Newbie

Мисля че ти говорят глупости.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

с мерк ,, без мерк не ти влияе на твоя ехп - поне така мисля аз :mda:
crzy
Jr. Member
Jr. Member

Не ти краде експ, разбира се. Единственото е, че взима нормално експ , когато ти убиеш чудовището и почти двойно, ако той направи последния удар.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мерка си е мерк, героя си е герой. Всичко е отделно, просто мерка ти помага, експито му е отделно и всичко му е отделно.
rammstein
Newbie
Newbie

Защо помощника ми неможе да дигне 85 левел, където и да бия не дига дори 1 експи (от 5 град наитмере е помощника) :mda:
loggic
Newbie
Newbie

Зимай си от втори акт найтмер със холи фрийз аурата или от 2 акт хел със дефиянс аурата
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rammstein wrote: Защо помощника ми неможе да дигне 85 левел, където и да бия не дига дори 1 експи (от 5 град наитмере е помощника) :mda:
Няма да питам кой левъл ти е героя...напрваво ще позная!
84??
....
rammstein
Newbie
Newbie

84 лвл е и не дига дори 1 експи. Бия насякаде но не дига, оставих го да го убият няколко пъти, сменях му итемите нищо не става. Не знам от мен ли е или от играта... и как мога да го оправя
McDonalds
Newbie
Newbie

rammstein wrote: 84 лвл е и не дига дори 1 експи. Бия насякаде но не дига, оставих го да го убият няколко пъти, сменях му итемите нищо не става. Не знам от мен ли е или от играта... и как мога да го оправя
Помощника ти няма как да стане по висок левел,о левела на героя ти :)
rammstein
Newbie
Newbie

к мс, поне знам вече защо не дига :angel:
Lucian
Jr. Member
Jr. Member

in3gax мерка влияе единствено на експ-то на тези в партито или ако си на бх и мерка ти убие моб само мерка и ти ще получите експ. всички други в бр-то няма да вземат нищо \)