Bear Amazon

Amazon е могъщ воин-жена, който принадлежи към номадски групи, които бродят по равнините край Южно море. Скитането на тези групи често ги води до конфликт с други народи, така че Amazon е свикнала да се бори, за да защити себе си, и това което притежава. Този начин на живот я прави жестока и независима. Докато уменията и с лък са съпоставими с тези на мошениците, тя също умее да използва и копия, от близки и далечни разстояния.

Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Както повечето хибриди и този билд не е един от най-успешните за ПвП,но може да доста да се позабавлявате с него.

На кратко това е Амазонка която разчита на умението Werebear от Beast,основното и преимущество е Critickal Strike.

1.Stats:
Strenght ~За Облеклото
Dextirity ~Зa MAX Block
Vitality ~Всичко Останало
Energy ~Нищо

2.Skills:
Critical Strike-MAX
Pentrate-MAX
Evade-MAX
Avoid-MAX

3.Облекло:
Вариациите са много,ще дам тези които бих сложил аз:
Helm - Vampire Gaze+15/15
Armor - Forty AP
Belt - Verdungo
Boots - War Traveler
Gloves - Draculus
Rings - Raven+Bul/Raven+Ancient/Bul+Ancient
Amulet - Highlord
Weapon - Beast BA
Shield - Storm+15/15
Switch ~

4.Inventory:

Идеалния е пълен с 3/20/20+Torch&Anix

Така направения герой има приличен Damage доста добър Attack Rating от инвентара и от Pentrate,Increase Attack Speed е на необходимото ниво благодарене на Fanaticism-a,Life-a е околко 3~3,5k и имате Max Block+Шанс да избегнете атаките на ваш опонент.

GL&HF ]
Clean
Newbie
Newbie

Губи се смисъла заради 1 критикал, Защото при bear form пасивите (dodge avoid & evade) не работят, по-добре е bear paladin - от личен опит го казвам, когато имам време, мога да пусна билд за него
М50Б20 с пластмасов колектор може ли да има газ ?
Deen
Newbie
Newbie

Задължително един ангелик пръстен + амулет за бонус атек рейтинг(аз бих сложил 2 ангелика) Бййст се ползва предимно за трансофрм, след това се слага Гриеф на Пхейс Блейд.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Clean wrote:при bear form пасивите (dodge avoid & evade) не работят
В грешка си. :)
Deen
Newbie
Newbie

Не е в грешка, гледа се FHR тук, пасивите не действат :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Пасивите не действат :) :)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хмм.. Продължавам да не съм съгласен.
Искам някой да ми даде обяснение на думите си.
Но нека първо прочете и размисли над това:

Пасивните умения Dodge/Avoid/Evade използват всеизвестна анимация при, която героят 'прикляка' създавайки илюзия за избягване на удари.Тази анимация обаче не е причината за избягване на щети а самият 'stat', който използва този 'state' а именно %chance to avoid (something).
Тази анимация е достъпна само за Амазона, което обаче не означава, че Паладин използващ, някое от уменията няма да избягва щети.
Така е и с останалите герои, с единствената разлика, че те не изпълняват анимацията така както Амазона.
Когато обаче тя е в Bear Form, когато бъде ударена и 'chance to avoid' се задейства а с нея и анимацията.
Ясно е че мечката не може да приклекне и затова се получава един много странен ефект, който наподобява 'Recast' на умението WearBear, което от своя страна доказва, че Dodge/Avoid/Evade работят.
rory_x
Newbie
Newbie

действат си пасивите пробвано е .. а ти защо слушаш индивиди,които не могат да се сетят да тест ?
Deen
Newbie
Newbie

Не знам от къде си ги чел тези работи, но прост пример е WW Assassin с clawblock 60%. Колко е писано в сайта на близард, че той блокирва само когато е спрял, но не е така? Пасивите може да работят при човешка форма на другите герой, но не и на WareBear,WareWolf. Всеки герой си има свой собствен пасив, съответно и амазон в мечка, ще се пази... но не позлва Avoid/Dodge/Evade
DieTard
Newbie
Newbie

Deen wrote: Не знам от къде си ги чел тези работи, но прост пример е WW Assassin с clawblock 60%. Колко е писано в сайта на близард, че той блокирва само когато е спрял, но не е така? Пасивите може да работят при човешка форма на другите герой, но не и на WareBear,WareWolf. Всеки герой си има свой собствен пасив, съответно и амазон в мечка, ще се пази... но не позлва Avoid/Dodge/Evade
По-голяма глупост скоро не бях чел.
..::XpuCo::.. wrote: Ясно е че мечката не може да приклекне и затова се получава един много странен ефект, който наподобява 'Recast' на умението WearBear, което от своя страна доказва, че Dodge/Avoid/Evade работят.
Тук ..::XpuCo::.. е обяснил много точно.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво толкова има да спорите?Теорията или практиката доказва най-добре??
Взимате един така развит герой и тествате ще мисва или ще поема всека една щета.Това е най-доброто доказателство а не само да си чешете пръстите и в крайна сметка да не знае никой как е в действителност.
....