2 молби имам

Amazon е могъщ воин-жена, който принадлежи към номадски групи, които бродят по равнините край Южно море. Скитането на тези групи често ги води до конфликт с други народи, така че Amazon е свикнала да се бори, за да защити себе си, и това което притежава. Този начин на живот я прави жестока и независима. Докато уменията и с лък са съпоставими с тези на мошениците, тя също умее да използва и копия, от близки и далечни разстояния.

raftara
Newbie
Newbie

Значи въпроса ми е такав . Решил сам да правя ПвП Боуер и искам да питам за буилд в който место Форти , сложа Брамбле и го набласкам с смалки с отрова . Не ми трябват критики а ПОМОЩ .

Втората ми молба е ако може някои да ми каже как да крафтвам ракавички 20 иас + кнок задалжително .

П.С - Благодаря на тези които се отзоват .
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

magic chain gloves + Magic jewel + rune Ort + perfect sapphire -> hitpower gloves
Дават кнок за 20 ias и за скил са нужни повече въртене . За такова развитие да ти кажа четно не съм се замислял и силно се съмнявам да е нещо добро но ако се съчетае със Harmony на 2 ръка или енигма ...
Deen
Newbie
Newbie

Това все едно си гледам моя амазон.. не ти трябват крафт ракавици.
Най-добрия вариант е Gloves: Trang's :)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

мултипълшот дигаш това е основната ти магия
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Най-добре е с Harmony на MP,защото ти трябва много FRW и IAS.
Декстирити - дига се само за итемс,1 декс.=1.1 ED,a ED не ти е от 1ва необходимост.
Strenght - дига се само за итемс(някаде към 60-70 , ако си с анихилиус+battle boots+nosferatus+craft gloves 8+str)
Vitality - останалото

Items :

Helm - Tiara 30 frw socked с 3 jewels - 15/15 ias/all res или ако гониш максимален отровен damage 3 фацета 5/5 poison.
Armor - Bramble / Forty / Enigma
Gloves - Най-ефтиния вариянт е Trang-Oul / Craft c IAS/KB/Str/Dex/Res
Boots - Battle Boots/Aldur Battle Boots(vs Fire умения)/War Boots/Rare 30frw/10fhr/Dex/F/C/L Res.
Belt - Nosferatu's / Verdungo.
Rings - Raven + Rare 15+Str/14+Dex/AR/Res.
Amulet - The Cat's Eye.
Weapon - Harmony (На MP 3 Bow,ако гоним максимален IAS,иначе и GMB става) / Windforce.
Swap - CTA x/4+/x + Lidless Wall

Inventar :
Най-добре според мен е с 39 SC 100/18+.
Но този Build е правен за максимален poison damage,съответно - 313 poison смалки е най-добре.
Анихилиус 19+/19+/х

Skills :
Magic Arrow - 1
Multiple Shot - 18+
Cold Arrow - 1
Guided Arrow - 20
Strafe - 1-5 (дига се ако имаш Knock Back (помага много ако някоя Sorceress се телепортне в теб и неможеш да избягаш бързо-наливаш я с 2 Strafe,тя също неможе да избяга,вкарваш и 2-3 Guided Arrows и е до там :) )
Critical Strike - 1(Poison Damage (от смалките) няма критикъл ефект.
Dodge - 3-5(Няма смисъл да се дига много , при полужение че сте постоянно в дрижение).
Аvoid - 15-18.
Evade - 18+(Най-важното ви умение).
Penetrate - 1-5(Така Multiple Shot-a ще докара 10 000 Attack Rating)
Pierce - 1 (Ако е за PvM се дига на макс,но за дуели най-добре 1-5)
Inner Sight - 1 (Намаля Defense на противника и го правят по лесен за атака).
Slow Missilies - 1 (Аз лично не го използвам но ефектът му е доста добър,намаля Missilies атаките на противника(Fire Ball/Guided Arrow/Bone Spirit и др.).
Decoy - 1 (Колкото да заблуди противника)
Valkirye - Останалите skills(Когато противника е на 5-10% от кръвта си има голям шанс Валкирията да го убие с 1 Hit,а и доста пъти служи за щтит,срещу Casters.

P.S Гледай да имаш смалки с еднакви секунди,100 - 5 сек. , 313 - 11 сек , ако са с различни секунди , някой път ще вкарва само единия poison (този от смалките с 100 poison),друг път ще вкарва само от 313 смалките.
raftara
Newbie
Newbie

А тези чаин ракавички - сините каде мога да ги намеря ходих по крави на горе на доло немога и немога 1 да видя :(

П.С. - Благодаря на сички които помогнаха .
unnamedkiller
Newbie
Newbie

raftara wrote: А тези чаин ракавички - сините каде мога да ги намеря ходих по крави на горе на доло немога и немога 1 да видя :(

П.С. - Благодаря на сички които помогнаха .
Gamble,Не е задължително да са Chain gloves,а да са със същия скин. Т.е Vembracers също стават.