Помощ с траперка :)

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте, имам един малък проблем... имам асс-ка с енигма, 2 катара,Шако,мара,бул,Rare Ring,Сп Уеб,Blood fist,Waterki.
Проблема е следния:
Искам да хвана фрейма на фкр 65%, но кое да сменя... искам да си остане с Шако.

Чакам мнения
DarkKiss
Administrator
Administrator

Да сложиш хубави бижута например по предметите си е добро начало Ако не ти достига можеш да подмениш и някое и друго чармче с живот.
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

DarkKiss wrote:Да сложиш хубави бижута например по предметите си е добро начало Ако не ти достига можеш да подмениш и някое и друго чармче с живот.
Мда, но проблема ми е във фкр ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

Моя грешка, прочел съм фхр
Jab4y
Full Member
Full Member

Единия вариант е спирит - фкр и фхр , но губиш Weapon Block
другия е ако намериш амулет с фкр и мейджфист и още един златен пръстен
alex93
Full Member
Full Member

Jab4y wrote: Единия вариант е спирит - фкр и фхр , но губиш Weapon Block
другия е ако намериш амулет с фкр и мейджфист и още един златен пръстен
Съгласен съм с колегата :)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

е сложно се получава без да сменяш шакото ... иначе моето предложение е да сложиш грифон и още 1 ринг с фкр
П.С. В грифона може да сложиш червен перфект или джах, може и джевел лайф/рес
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Можеш да направиш следния вариянт които си остава шакото и има малки промени : Сложи си ракавици с 20 фкр (транг или мегафист предполагам ги знаеш ефтиния са), 2 пръстена с по 10 фкр по вазможност с екстри и амулет с 20 фкр (това ще ти е по-скъпичко) пак по вазможност с екстри и колана Спайдар си остава и така имаш 20 от ракавиците + 20 от колана + 20 от двата пръстена + 20 от амулета (скъпичко) = 80 . Значи амулета става да е и със поне 5 фкр останалото даже е излишно (с 5 фкр няма да ти е скъпо) само гледай да има некви екстри а ако има и скилове за убийца-БОМБА.