Въпрос за траперка

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

Beylian
Newbie
Newbie

след като кача траповерте ми остават кам 15,20 точки каде да ги сложа
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На този въпрос можеш да си отфовориш само и единствено ти :) Всичко зависи от развитието коети избрал,от екипировката и прочие...Разгледай билдовете в този раздел и си прецени сам къде да ги сложиш оставащите ти точки :)
....
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз ти предлагам Fade, защото на всеки скил на тази магия ти дава по 1% dmg reduce. Все пак, както ти каза колегата - прегледай и останалите теми и вземи решението. :)
atuha
Newbie
Newbie

Beylian wrote: след като кача траповерте ми остават кам 15,20 точки каде да ги сложа

Можеш да дигнеш Минд бласт (ако използваш fade) или Бос ако си решил да бягаш около капаните . според мен по-добре да дигнеш фаде 10 пъти и минд бласт 10 пъти.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

atuha wrote:
според мен по-добре да дигнеш фаде 10 пъти и минд бласт 10 пъти.
А според мен Mind Blast - 1, Fade - 19.
woodfist
Newbie
Newbie

Според мен Fade -1 -> Mind Blast - останалите.
kade si
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

woodfist wrote: Според мен Fade -1 -> Mind Blast - останалите.
И защо би постъпил така? :)
drek
Full Member
Full Member

Ако си с 2 катара бих ти предложил да отделиш и някои друг скил за леп-блок
scotland
Newbie
Newbie

моита лично е 9/9 mind blas/fade с итеми другото weapon block
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам само да знам защо вдигате Mind Blast повече от веднъж. \)
dr0m
Hero Member
Hero Member

За дмг бе тонко :nenormalniste: АХХАхаха
drek
Full Member
Full Member

закво пък ти е толкова 20-30 дмг повече ?? приположение , че можеш да направиш блок ,вдигнеш резистите , а дори бих дигнал шадола отколкото тоя минд
dr0m
Hero Member
Hero Member

Братле, бъзикам се бе \). :D :D
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отговора по темата е:
Destruction wrote: А според мен Mind Blast - 1, Fade - 19.
Mind Blast - 1 - не ти трябва повече от веднъж.. нищо не печелиш, а губиш ценни точки
Fade - 19 - хем ти вдига резистите, когато го пуснеш, хем всеки скил поинт на магията ти качва Dmg Reduce с 1

Възможност също е и това:
drek wrote: можеш да направиш блок
т.е. Weapon Block - дава Chance to block, когато като equip на двете ръце си сложил катари.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

И никои не даде сносен отгоров ... ФАДЕ ... чакай бе,кои ти каза да играеш вобще с ФАДЕ ... ИАС-а пада неописуемо много с ФАДЕ отколкото с ИАС.Ползваи ФАДЕ само и единствено срещи сорки и то ако не си с енигма,ако си с енигма трябва да си много зле за да те оцелят още повече че имаш МБ за да ги спираш и капани които да ги свалят за ултимат.Аз лично те саветвам да си дигнеш WP (weapon block) на 24-то ниво (с бо-то) ако не ти е на 24-то ниво де (натам вече се губи смисала на точките) и останалото да разделиш между Сянката ти и МБ (по-висок левел МБ - повече стън/дмг) а за Сянката няма кво да говорим,необходима ти е 100%

ПОЛЗВАЙ ФАДЕ САМО В МНОГО КРАЙНИ СЛУЧАИ !!!
dr0m
Hero Member
Hero Member

Кажи ми, закакво ти е проклетия иас, ако играеш с чист трапър?
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Хаахахахахаха ... Слагането на капаните не зависи нито капчица от ФКР-то ти а изцяло от ИАС-а .. по-малко ИАС = по-бавно слагане на капани \ повече ФКР = по-бързо телепортиране и кастраве на ФАДЕ,БОС,СЯНКАТА и т.н. но НЕ и на капаните ! С една дума ако играеш срещу сорка и спреш за да наредиш капаните на ФАДЕ докато сложиш два вече ще си в града ... (даже има и рима \) )
dr0m
Hero Member
Hero Member

Стой си с 0 каст и успех да ме уцелиш :).Ами майнд бласта ?И той ли се влияе от иаса?Нали се сещаш, че ти може би само 1 път ще ме локнеш ще ме стъннеш и пак ще ти избягам...Ооолее, не :).
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

IAS-поставяне на капани
FCR-кастване на телепорт,бласт...
....
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Стой си с 0 каст и успех да ме уцелиш :).Ами майнд бласта ?И той ли се влияе от иаса?Нали се сещаш, че ти може би само 1 път ще ме локнеш ще ме стъннеш и пак ще ти избягам...Ооолее, не :).

Първо приятел аз не казах че не и трябва ФКР ами казах че не и трябва ФАДЕ (фаде не е ФКР !!! )

Второ че стъна на МБ е достатачен дори и на първи левел на умението (без предмети - с предмети около 10 може и повече) че дори и с 0 ФКР пак ще може толко често да го каст-ва че да не можеш да избягаш (зависи какъв херо е,някои умения ако не знаеш МБ не им влиаят например WW),ако е сорс лично според мен трябва да има солидно ФХР за да може да се измъкне.

ФКР на Убийцата :

FCR Frames
0% = 16
8% = 15
16% = 14
27% = 13
42% = 12
65% = 11 - достатачно добър фрайм.
102% = 10
174% = 9

ФХР на убийцата :

FHR Frames
0% = 9
7% = 8
15% = 7
27% = 6
48% = 5
86% = 4 - перфектен фрейм за почти всеки герои (според мен).
200% = 3
4680% = 2

повече ФКР от този които според мен е перфектния ( 11 фрейм ) е загуба на дмг и много други неща.Представи си че убийцата играе с 2-катара ... 2-та катара не дават ФКР,от ракавиците ще вземеш 20 \ от колана пак 20 \ от 2 пръстена по 10 = 20 \ от амулета в най-добрия случаи 20 Ако си с Грифон (само 1 алл скилл ти дава бонус защото Light дмг-а които дава не влияе на дмг-то на капаните),грифона дава 25.Армора ще е енигма защото иначе за каде ти е тва ФКР то ясно нали ... ботуши с ФКР - :nenormalniste: \ за инвентара няма кво да говорим и то обще ФКР стана = 105 което е Фрейм 10 ... заслижава ли си да сложиш толко неща които Не ти трябват за този фреим ... лично според мен 65 е ПЕРФЕКТНО - ракавици,колан,амулет/каска (да е 15-20 ФКР) (отделно че от тях ще всемеш някав бонус на уменията и статс-а което значи дмг/кръв) и един пръстен от които пак ще вземеш бонус както от амулета и/или каската .... ПЕРФЕКТНО!