Assassin На Kick Build ?!

Assassin е един от двата допълнителни героя, които ни бяха представени с Diablo II: Lord of Destruction. Тя е член на Viz-Jaq'taar, орден убийци, създаден да ловува магьосници, покварени от демоничната магия. За да не се корумпират, убийците са били обучени да се бият, без да използват магия - те вместо това си служат с капани и използват бойните си умения за битки от близки разстояния.

Arcfrenzy
Newbie
Newbie

?!?!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.Умения
20 Dragon talon
20 Dragon Flight
20 Venom
1 Burst of Speed
10 Fade
10+Weapon blok
1 Mind blast
1 Lighting sentry
1 Wake of inferno
1 Blade shield
1 Shadow Warrior

2.Точки
Dexterity –качва се за блок- щита за дуел е Stormshield,така че 75% блок са задалжителни

Vitality – няма

Strength - всичко останало.Ако няма да вдигате vitality , Strenght набъбва и до над 500 според облеклото разбира се

Energy – няма

3. Облекло
Каска - Andariel Vissage (ias/ed)
Оръжие - Lacelator - Winged Axe – за меле дуели
2 x Jade Talon – за дуел с елементални кастери
2 x Chaos – за дуел с Hammardin , Bonenecro ,Smiter
Броня – идеалния избор - "Enigma"runeword" - 77 сила допълнително си е по силен шут
Щит – Единствената възможност е Stormshield/ias+ed,ias+stats/еld
Oбувки- Shadowdancer(Myrmidon Boots)- ако ще качваме FHR(Fast Hit Rec) на 86%, 30%FHR са незаменим мод на тези ботушки,както и 25 dexerity
Ръкавици - Stealrend-Ogre Gauntlets 20 str +ed damage
Амулети и пръстени:Raven frost+ Angelic combo
Колан:Крафтнат - Strenght,FHR , life.Примерно - 24FHR 30 str 40 life 8% chance to cast OW

На втора ръка Call to Arms + Spirit

Инвертар:
4 броя Martial arts /life,
28 броя 20 life small charms
1 Annihilus 20 stats

Това е за титан kicker... мисля че е добре.Някой ако има други идей да казва.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
atuha
Newbie
Newbie

Insat1abl3 wrote: 1.Умения
20 Dragon talon
20 Dragon Flight
20 Venom
1 Burst of Speed
10 Fade
10+Weapon blok
1 Mind blast
1 Lighting sentry
1 Wake of inferno
1 Blade shield
1 Shadow Warrior

2.Точки
Dexterity –качва се за блок- щита за дуел е Stormshield,така че 75% блок са задалжителни

Vitality – няма

Strength - всичко останало.Ако няма да вдигате vitality , Strenght набъбва и до над 500 според облеклото разбира се

Energy – няма

3. Облекло
Каска - Andariel Vissage (ias/ed)
Оръжие - Lacelator - Winged Axe – за меле дуели
2 x Jade Talon – за дуел с елементални кастери
2 x Chaos – за дуел с Hammardin , Bonenecro ,Smiter
Броня – идеалния избор - "Enigma"runeword" - 77 сила допълнително си е по силен шут
Щит – Единствената възможност е Stormshield/ias+ed,ias+stats/еld
Oбувки- Shadowdancer(Myrmidon Boots)- ако ще качваме FHR(Fast Hit Rec) на 86%, 30%FHR са незаменим мод на тези ботушки,както и 25 dexerity
Ръкавици - Stealrend-Ogre Gauntlets 20 str +ed damage
Амулети и пръстени:Raven frost+ Angelic combo
Колан:Крафтнат - Strenght,FHR , life.Примерно - 24FHR 30 str 40 life 8% chance to cast OW

На втора ръка Call to Arms + Spirit

Инвертар:
4 броя Martial arts /life,
28 броя 20 life small charms
1 Annihilus 20 stats

Това е за титан kicker... мисля че е добре.Някой ако има други идей да казва.
Ръководство на [NManga]TanHakPa:
PvP Ръководство за Kicker ассасин - Tитан
Още тук държа да уточня ,че това ръководство е за напреднали бойци и не се препоръчва за начинаещи играчи на Диабло.

Lacelator - Winged Axe
30% Increased Attack Speed
33% Chance of Open Wounds
33% Chance To Cast Level 3 Amplify Damage On Striking – удвоява дмг на ритника

Много често слагате катари с много дмг и martial arts скил. Lancelator е перфектното оръжие , защото дмг от оръжието не важи за дмг на ритника. според мен е добре да се използва срещу кастъри и меле герои. Max damage чармове не влияят на ритниците ни,така че всички останали чармове в инвертара да сa с LIFE + ress,Life+stats/fhr . Също така Physical damage
Min damage , Max damage
damage modifiers
Deadly Strike
Critical strike
Не ви трябват.

Arcfrenzy
Newbie
Newbie

Мерси много ! :)
stefan132
Newbie
Newbie

Защо като им правя по 18к дмг не им взима почти нищо
drek
Full Member
Full Member

1рвото което е неможеш да им правиш 18к дмг с кикер :nenormalniste:

моето мнение за този вид кикер е малко по различно
Тези точки който са качени на леп блок да се сложат на мастера тъи като вс кастери тои ви пази като сте с енигма

за облеклото Каска Коа- 2 джувела 15 иас +алл рез
щит вс мелета монарх с джувел 15иаз/алл рез
вс кастери Фених

Оражията който вършат по добра работа от лацелатора са Доом и по скъпия и почти безсмислен вариан ласт лиш

Ако ще е само с енигма без слап с форти може да се дигнат 75 виталити които докарвате от енигмата после
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Лично според мен тази убийца няма никакав шанс срещу ... май всички герои за ПвП освен ако не е някои с адцки лош конрол.Кик-арка за мен си остава ПвМ (перфектен ПвМ) герой и никои неможе да ме разубеди.
drek
Full Member
Full Member

главно вс кастери бие
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Да,с този левел на ФАДЕ съм сагласен с теб и не съм сагласен :laugh: ... КАСТЕРИ са : Трап убиица \ Всички некро-та \ Хаммар \ Фистар \ Всички сорки \ Wind друид-и . Пак и да не говорим че всички останали герой които ползват енигма пак до някаде са КАСТ ... е остави ги тях,кажи ми от тези които изброих срещу кои има шанс ? Аз мисля че само Сорката и Трап убиицата ... и то пак зависи много от контрола на двамата играчи.
drek
Full Member
Full Member

от тук изброените само вс бонера и линддруто няма никав шанс
dr0m
Hero Member
Hero Member

Добре, защо ми триете коментарите?Не мога да дам мнение ли?
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

drek wrote: от тук изброените само вс бонера и линддруто няма никав шанс
. А колко MAGIC DMG REDUCE/REZIST има че да може да се опъне на хамм-ара ? Лично според мен точно срещу ХАММ няма и грам шанс ... за да му взима кръвта трябва да е до него а сещаш се че този хамм трябва да е заспал или да му се е развалила мишката че да не пуска чукчета или да няма мана де ...
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cecobg wrote: . А колко MAGIC DMG REDUCE/REZIST има че да може да се опъне на хамм-ара ? Лично според мен точно срещу ХАММ няма и грам шанс ... за да му взима кръвта трябва да е до него а сещаш се че този хамм трябва да е заспал или да му се е развалила мишката че да не пуска чукчета или да няма мана де ...
Не е хубаво да казваш такива думи за един невероятен герои ! :) Всички мислете , че хаммера е "най-добрия " герои .(ФАНТАЗИЯ)
Та дрек знам , че е фен на кикерите и сам го виждал в деиствие може да бие хаммер .
Просто кикер е невероятен герои с труден контрол (fubar)
blajo
Newbie
Newbie

вчера само да ти кажа че ако човека с ХАМЕР може да ПЛЕЙ с него,никакъв шанс за "тъпата Убийца" с крака дето има 2600-3000 живот.. :mda: а по това развитие да има най-много 2000 живот което значи 1 чук.. и е ДАУН..
Dani_93
Newbie
Newbie

Мерси за ИНФОТО :mda:
scream_bg
Newbie
Newbie

А има ли файда от Beast (fanaticism) ?
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

scream_bg wrote: А има ли файда от Beast (fanaticism) ?
няма сметка..
1-во един играч , който може да играе ( добре ) с хамър едва ли ще падне от кикер (въпреки ,че съм и фен повече от на паладина като цяло)
2-ро според мен кикер няма нужда от доом , защото разчита главно на сурова сила и Amplify Damage който идва от лацератора а за щит аз обичам да слагам (когато е уместно разбира се) и phoenix :angel:
3-то т'ва ,че няма шанс с/у нито един герой е глупост! (поне според мен се справя доста добре с боуъри , сорси , фистъри и някой друг некромансър (поисън некрото особено пада лесно ако носим andy visage ) пък и всичко е въпрос да надиграеш противника :mda:
4-то според мен и трябва и малко виталити :weight:
scream_bg
Newbie
Newbie

е тоя фанатизъм нали дига дмг-то ? как да няма сметка от него?
scream_bg
Newbie
Newbie

drek wrote: 1рвото което е неможеш да им правиш 18к дмг с кикер :nenormalniste:

моето мнение за този вид кикер е малко по различно
Тези точки който са качени на леп блок да се сложат на мастера тъи като вс кастери тои ви пази като сте с енигма

за облеклото Каска Коа- 2 джувела 15 иас +алл рез
щит вс мелета монарх с джувел 15иаз/алл рез
вс кастери Фених

Оражията който вършат по добра работа от лацелатора са Доом и по скъпия и почти безсмислен вариан ласт лиш

Ако ще е само с енигма без слап с форти може да се дигнат 75 виталити които докарвате от енигмата после
А колко damage трябва да прави? Горе-долу?